Krvavé hry: Proč mít sex, když má své dny

Krvavé hry: Proč mít sex, když má své dny 1

Při červené jsme obvykle zařadili zpátečku a poslechli zákaz vjezdu. Jenže nejsme na dálnici a v posteli platí úplně jiná pravidla, než při řízení. Zapomeňte na červenou stopku a užívejte si sex i tehdy, když má žena své dny. Naučíme vás, jak ho získat, ženu přesvědčit a vše si příjemně užít.

Méně tajemství
Každá holka chce, abyste ve vztahu neměli před sebou žádná tajemství. Tak proč váš nechce, když krvácí? Menstruace není nic, za co by se měla stydět, ani důvod, proč by vás měla trápit sexuálním půstem. Ze zdravotního hlediska jí nic nehrozí a akorát si budete ještě bližší, neboť poznáte i její cyklus v rozkvětu. Na tuto kartu určitě vsaďte, pokud ji chcete.

 
sex-a-vztahy-pri-menstruaci-neotehotnim-i-sh_big

Více rozkoše
Je to paradox, ale v období, kdy nás ženy chtějí od sebe udržet co nejdále, mají možnost zažít mnohem více rozkoše. Vagina je citlivější, přirozeně kluzká (vždyť víme proč), vy budete cítit více horkosti. Prostě je to období, když i díky vyšší mírně vylučovaných feromonů zažijete lepší sex. A trochu krve radost přece nezkazí.

Žádné bolesti
Máte v kalhotách zázračnou hůlku, která má schopnosti zbavit ženu těch známých bolestí hlavy a křížů, na které se během svých dní ztěžuje. Má to však háček, musí ji použít a ústa nejsou tím pravým otvorem. Vaginální sex během menstruace a zejména orgasmus tělo ženy dokonale uvolní a najednou veškerá bolest zmizí. Pokud již pro nic jiného, ​​tak proto, že ji chcete dobře, by vám měla vyhovět.

 
b633403459734761229

Bojujte za její imunitu
Během menstruace ženám přirozeně poklesne výkonnost imunitního systému. Sex je však nástroj, jak toto zakolísání rychle vyvážit, protože milování imunitu zvyšuje. Nikdo nechce, aby jeho žena podlehla chřipce, nachlazení, nebo angíně, při které se opravdu velmi špatně polyká. Nabídněte jí recept na zdraví během jejich dní, za který jste ochoten i „vykoupat“ se v krvi. Přitom nikdo nebude zraněn.

Výbava na červený sex
Záleží od menstruační fáze, ale počítejte s tím, že krve bude trochu víc, než když jste nakousli mladou pannu. Proto je nutné mít nějaký ručník, co jí dáte pod zadek, abyste nemuseli prát povlečení a čistit matraci od krve. Vhodné je také příliš se nedívat dolů, zejména pro ty, kterým je z krve tak trochu špatně. Jinak nemusíte mít žádné obavy, pohyb je stejný, akorát polohy je lepší volit ty, při kterých partnerka leží.

 
sex-muz-zena-vasen-milovani-istock_000022942125small