Kupte si parkovací místo v Londýně, které stojí více jak tři auta Ferrari

Kupte si parkovací místo v Londýně, které stojí více jak tři auta Ferrari 1

Město Londýn bylo vždy oblíbeným místem bohatých Evropanů. Za poslední roky se toto město stalo domovem miliardářů z Ruska a Číny. Kromě bohatých čtvrtí plné milionářů se město Londýn může pochlubit také nejdražším parkovacím místem na světě.

Přívlastek nejdražší znamená, že cena za místo k parkování převyšuje celkovou sumu tří aut Ferrari. A pro průměrného Brita, který vydělává ročně 26.500 liber a nemá ani jen jedno Ferrari je to jen dalším výsměchem, že vydělává stále málo.

Nejdražší parkovací místo v Londýně a zároveň i na světě pro jedno auto stojí přibližně 400 tisíc liber. Za tuto částku si můžete koupit pěkný domek nad útesem nebo byt v obytném komplexu přeplněný obchody. Samozřejmě, je toho víc.

Není se čemu divit, že místo v dvoupatrovém parkovišti stojí tolik, kolik stojí. Nachází se v západním Kensingtonu v blízkosti Royal Albert Hall, což je hala určené na pořádání koncertů a jiných uměleckých aktivit věnována manželovi královny Viktorie, princi Albertovi. V čtvrti, kde průměrná nemovitost stojí 2,3 milionu liber.

A abych nezapomněl, cena za pronájem parkovacího místa je jen na deset měsíců.