VSTUPTE DO LUXUSNÍ POSILOVNY, DO KTERÉ  VSTUP STOJÍ 24 TISÍC DOLARŮ ROČNĚ

VSTUPTE DO LUXUSNÍ POSILOVNY, DO KTERÉ  VSTUP STOJÍ 24 TISÍC DOLARŮ ROČNĚ 1

V Asii platí nadšenci zdravého životního stylu za členství v luxusním fitness centru Centuryon 24 000 dolarů za rok. Centuryon patří pod společnost California Management Group, která kromě něj vlastní i síť sportovních zařízení California Fitness a kluby jógy.

Značku Centuryon má 24 vietnamských posiloven. Členství stojí od 8 do 24 000 dolarů. Čím více klient zaplatí, tím více výhod mu členství nabízí. V Centuryone nejsou žádné měsíční poplatky, platí se na celý rok dopředu. Do členských zón se vchází přes biometrické skenery, což zvyšuje jejich exkluzivitu. Centuryon nabízí širokou škálu možností, jak si zacvičit, včetně jógy. Kromě běžných prostor na cvičení se zde nachází také ring pro smíšené bojová umění.

Všechny nářadí byly vyrobeny v Itálii. Každý člen má svého osobního trenéra, aby mohl naplno využít svůj potenciál. Klub nabízí také služby výživového poradce a různé analýzy zaměřené na fitness a zdravou výživu. Na většině strojů se dá efektivita cvičení sledovat na LCD obrazovce.

Členové si mohou všechny druhy cvičení, jakož i soukromé hodiny jógy, objednat předem. Před cvičením jógy nebo po něm si mohou dát čaj. Interiér fitness působí luxusně díky dekoracím ze zlata, které najdete i ve sprchách. Během odpočinku u bazénu mohou členové využít bezplatné masáže nebo si po tréninku vychutnat parní lázeň, suchou saunu, římské lázně či ledovou místnost. V ní je teplota na bodu mrazu a nachází se tam stroj na výrobu sněhu.

V soukromých saloncích najdou karaoké, kulečníkové stoly a občerstvení. Členy potěší i soukromé parkoviště, VIP pozvánky na módní přehlídky a koncerty, bezplatné nápoje v baru. Také mohou bezplatně využívat i kosmetické a zkrášlující procedury na klinice Eri International Beauty Clinic