KVALITA A ELEGANCE SPOJENÁ S EXKLUZIVITOU – DVĚ VÝJIMEČNÉ ZNAČKY SPOJUJÍ SVÉ  SILY

KVALITA A ELEGANCE SPOJENÁ S EXKLUZIVITOU – DVĚ VÝJIMEČNÉ ZNAČKY SPOJUJÍ SVÉ  SILY 1

Pánská módní značka Alain Delon představí již za pár dní svou novou limitovanou kolekci, již tradičně charakteristickou pověstným francouzským šarmem a elegancí. Kolekce je určena skutečným gentlemanům, kteří si potrpí na vysokou kvalitu – nejen v oblékání, ale i v životě. A právě tyto ideje jsou blízké i skotské whisky Chivas Regal. Proto tyto výrazné značky spojují síly.

Limitovaná edice, kterou značka Alain Delon exkluzivně představí již v říjnu 2017, je inspirovaná podzimem a barvami, které může člověk vnímat při procházce podzimním Paříží. Tradiční tmavohnědé a modré odstíny doplňuje výraznějšími prvky, jako jsou káro či strukturované materiály. Využívá také netradiční kombinace materiálů, kdy vlněné látky kombinuje s kašmírem či hedvábím.

„Barvy, střihy i materiály, které v naší nové limitované edici představujeme, dodávají oblečení i jeho nositeli punc exkluzivity pro ty, kteří hledají něco výjimečného. A proto spojení s exkluzivní whisky, jakou je Chivas Regal, je také velmi symbolické, „říká Richard Wohlstein, retail manažer Alain Delon.

Spolupráce značek Chivas Regal a Alain Delon slavnostně odstartuje v rámci eventu v bratislavském nákupním centru Aupark, kdy bude letošní limitovaná edice od Alain Delon uvedena. Každý, kdo si zakoupí model z představené kolekce, získá k nákupu i láhev whisky Chivas Regal EXTRA. Spolupráci s touto módní značkou vítá i Matúš Kollár, brand manažer Chivas Regal:

„Je pro nás potěšením spolupracovat s takovou oblíbenou značkou jakou je Alain Delon, pro kterou je příznačná dlouholetá tradice, vysoká kvalita a individuální přístupem ke svým klientům. Věříme, že fanoušci této módní značky, tak i ti, kteří mají rádi naši skotskou whisky, budou z této spolupráce stejně nadšení jako my.“

Kromě úvodního eventu plánují značky pokračovat v nastavené komunikaci ve vybraných médiích, ale také sérií videí, které bude možné vidět na sociálních sítích.