Nástrahy a výhody chození s bisexuálkou

Nástrahy a výhody chození s bisexuálkou 1

O partnerce, kterou přitahují muži i ženy sní více chlapů. Ale pokud byste opravdu navázali vztah s bisexuálkou, její obojživelnost nemusí být vždy jen na užitek. Přečtěte si, zda jste ochotni přijmout rizika ale také těžit se z její jinakosti. Mít za partnerku bisexuálku není vhodné pro každého.

Máte společný objekt zájmu
bisexuálky se nenafučí, pokud se na ulici otočíte za jinou, s radostí se ohlédne také. Během procházky tak můžete společně hodnotit zadky, prsa a ostatní přednosti jiných žen.

 
bisex2

Nezvládl jste jí přivést k orgasmu (nebo si to myslíte)
Kdo je mistrem orálního uspokojování žen? No přece ženy samotné. Pokud se odhodláte na hrátky s jazykem v jejím lůně, celou dobu vás budou pronásledovat myšlenky, že ve srovnání s mistryní orálu, které byly před vámi, jste pouze slintající pes olizující zmrzlinu.

Trojky na denním pořádku
Není asi nic vzrušujícího, než žena uspokojující jinou ženu. Pokud chodíte s bisexuálkou, nebudete ji muset namlouvat na trojku, neboť vám ji navrhne sama. Ale tohle má i odvrácenou stranu, některé bisexuálky jsou během sexu s muži submisivní, zatímco při ženách rádi dominují. A tak když se ocitnou v posteli s oběma, tak jsou zmatené a nevědí, jak se mají chovat.

 
seksutroje_25022014_shutter

Otevřený vztah
Toto je dvousečná zbraň, jak vše s bisexuálky. Možná vám oběma bude vyhovovat, že kromě společného sexu, si budete každý zvlášť užívat i s jinými ženami. A možná takovýto otevřený vztah nebude po chuti ani jednomu z vás.

Nebude schopná věrnosti
Může se vám stát, že zatím, co vy budete toužit po monogamním vztahu, ona nebude schopna udržet své chutě na uzdě a bude vás podvádět.

 
ET_dT2ZXQ5y-tZGScQ7zTg-Bisexualita-homosexualita-lesbicky-bozk-zeny-dreamstime

Apetit, který nemá obdoby
Na závěr vás potěšíme, bisexuálky mají nadprůměrný sexuální apetit. Nepoužívají výmluvy jako: „Dnes ne, bolí mě hlava, miláčku.“ S radostí na to skočí při každé možné příležitosti a vaši kamarádi vám pak mohou pouze tiše závidět.

 
1633411