LEOŠ MAREŠ SE BĚHEM CHARITATIVNÍHO SHOW SVLÉKL A VYDRAŽIL SVŮJ OBLEK PRO ONKOLOGICKÉ CENTRUM

LEOŠ MAREŠ SE BĚHEM CHARITATIVNÍHO SHOW SVLÉKL A VYDRAŽIL SVŮJ OBLEK PRO ONKOLOGICKÉ CENTRUM 1

Minulý pátek, přesněji 24. dubna 2015 se nádherná, luxusní a stylově vyzdobený sál Kursalónu v Trenčianských Teplicích proměnila na místo, na kterém všichni pozvaní a hosté byli svědky nejen skvělé show, módní přehlídky, ale i charitativní sbírky, jejíž výtěžek putoval na účet onkologického centra Světýlko naděje v Bratislavě.

Celou show měl pod palcem československý „všeuměl“, moderátor Leoš Mareš, který hned po přivítání uvedl slovenského zpěváka známého pod pseudonymem Andrew May.

Nechyběla ani herečka a ambasadorka butiku V & E Fashion Danica Jurčová, která první exkluzivní charitativní show otevřela prohlídkou nové kolekce francouzské značky Exeltation Paris jaro / léto 2015.

Zájemci o módu rovněž viděli novou kolekci společenských šatů Glamorize z dílny V & E Fashion a nádherně barevně a věkově vyváženou kolekci pro maminky a dcerky Corme.

Mezi prohlídkami se konala i dražba, během níž se funkce vyvolávače ujal Leoš Mareš a z hostů se stali kupci. Do dražby se dostaly dva obrazy známé české malířky Aleny Čikov, která své obrazy na plátně proměnila na jedinečné a originální šaty.

Vydražen byl i pár luxusních šatů pro maminky a dcerky navržených přímo pro butik V & E Fashion, dres od slovenského cyklistického svazu podepsaný Petrem Saganem  a hokejový dres hráče Čiliaka s podpisy slovenské hokejové reprezentace.

O zlatý hřeb celé dražby se postaral Leoš Mareš, který ukázal, že má srdce na pravém místě a s vyvolávací cenou 1 euro vydražil svůj oblek. Právě jeho oblek značky Blažek, ve kterém moderoval tak zaujal, že poslední odklepnutím nabídka se zastavila na částce 600, – €.

Leoš Mareš si odhodlaně svlékl své sako, později i kalhoty, a tak si čerstvý majitel károvaného obleku mohl to, co koupil, vyzkoušet rovnou na pódiu.

Dobří lidé se našli a díky tomu se z dražby i výtěžku z prodeje lístků podařilo vysbírat až 7 800, – €. Na konci programu šek s touto částkou předali přímo předsedovi onkologického centra Světýlko naděje.

Za svou štědrost byli hosté a partneři akce odměněni roztomilým vystoupením dětského taneční skupiny Jumbo Chicks.

Pěvecké duo TWiiNS potěšilo nejen uši, ale i oči, přičemž zpívající dvojčata představili svůj zcela nový videoklip Sagapo a přímo na pódiu pokřtili své nové album.

Samozřejmě tam, kde se něco významného děje, nesmí chybět naše pěvecká diva Dara Rollins. Ta to na pódiu doslova odpálila a hosté se na židlích svíjeli do rytmu. Nenechala chladné ani naše srdce a společně jsme si zazpívali hity jako Princezna Arabela a podobně.