Létající čarodějnice z Mexika – skutečnost nebo fikce?

Létající čarodějnice z Mexika - skutečnost nebo fikce? 1

V mexickém městě Monterrey se měl mladý policista Leonardo Samaniego setkat tváří v tvář s ženou, kterou sám označil za čarodějnici. Policista měl totiž vidět, jak se nějaká žena vznášela ve vzduchu, pak pomalu klesala k zemi na něčem, co se podobalo koštěti, a následně policisty napadla.

Jak se ukázalo později, policista byl duševně v pořádku, navíc existuje i kamerový záznam, který létající čarodějnici zachytil. Jak to s mexickou čarodějnicí vlastně je?

Jak policisty napadla neznámá létající bytost
K podivné události, o níž informovali i mexické média, přišlo ještě v roce 2004, přesněji 17. ledna. V časných ranních hodinách ve městě Monterrey hlídkoval policista Leonardo Samaniego, který spatřil jak se na obloze vznáší nějaký tmavý objekt, který přistál na nedalekém stromě.

Když přišel s autem ke stromu, viděl, jak tmavý objekt pomalu klesá dolů, a zastavil se těsně nad zemí. V tom momentě spatřil, že na bizarním objektu sedí postava v černém oblečení. Jelikož chtěl zjistit kdo to vlastně je, zasvítil na bytost dálková světla ze svého policejního auta.

Tehdy zjistil, že to je žena v černém kabátu, která se vznášela těsně nad zemí na něčem, co vypadalo jako koště. Později Samaniego vypověděl, že žena se na něj podívala, a tehdy spatřil, že na očích neměla ani víčka, a oči měla úplně černé.

Žena si před světly začala zakrývat oči, a pak se neuvěřitelným skokem vrhla na přední sklo policejního auta, které zahájila svými dlouhými nehty škrábat. Policista se vylekal, zařadil zpátečku, a chtěl podivnou ženu z předního skla setřást.

To se mu však vůbec nedařilo, proto vysílačkou požádal o posily, ale vše nakonec ukončil tvrdý náraz do zdi na konci ulice, když s autem rychle zacouval. V autě pak omdlel, a probral se až tehdy, když na místo dorazili další policisté, kteří zavolali záchranku, která jejich kolegu probírala z bezvědomí.

Čarodějnice na koštěti?
O neobvyklé události se dozvěděli i místní média, které se ještě v to ráno ptali mladého policistu, co se vlastně na místě odehrálo. Policista přímo na kameru řekl, že viděl létající čarodějnici, která ho pak napadla.

Reportéři se proto zajímali, jestli to opravdu myslí vážně, a Samaniego jim doslova odpověděl: „Myslíte si, že bych si něco takového vymýšlel, a dělal ze sebe naschvál blázna? Kdyby mi to říkal někdo jiný, asi bych mu také nevěřil.

Ta žena v černém prostě přiletěla z nebe a vypadala jako čarodějnice. „Po létající čarodějnici začali pátrat i přivolaní policisté, ale nikoho podobného nenašli. Policista byl převezen do nemocnice, kde zůstal na pozorování, a později se podrobil i testem na drogy, alkohol a jiné toxické látky.

Všechny testy dopadly negativně. Podstoupil i psychologické a psychiatrické testy, které ukázaly, že je mentálně zcela v pořádku. Přesto mu historce o čarodějnici na koštěti nechtěl nikdo věřit.

Čarodějnice na kamerovém záznamu
Sám policista Leonardo Samaniego po pár dnech také začal přemýšlet nad tím, že byl asi přepracován, a viděl jen nějaké přeludy. Pak se mu však ozval policista Jorge Contreras spolu se svými dvěma kolegy z města Santa Catarina, které je od města Monterrey vzdáleno 16 kilometrů.

Všichni tři mu oznámili, že jen tři dny před jeho setkáním s čarodějnicí, viděli stejnou bytost letět i oni. Rozhodli se však, že to nikomu neřeknou, aby je nepovažovali za blázny. Když se však z televize dozvěděli, že bizarní létající bytost viděl i jejich kolega z Monterrey, měli důkaz, že to co viděli bylo opravdu skutečné, a proto se mu ozvali.

Po tomto policejním sdělení, se začaly v okolí ozývat i další lidé , kteří potvrdili, že také viděli nějakou bytost v černém, která letěla po obloze nad městem, a skutečně to vypadalo, jako kdyby na koštěti seděla čarodějnice.

A aby toho nebylo málo, o dva roky později, tedy v roce 2006 natočil tuto podivnou bytost na kameru jeden Mexičan, který video zveřejnil na internetu. Na videu je jasně vidět, že nad jedním z mexických vrchů prolétá bytost v černém, a skutečně se to podobá čarodějnici na koštěti.

Může být tento záznam důkazem toho, že nad městem Monterrey av jeho blízkém okolí skutečně létala nějaká čarodějka, jak to tvrdili čtyři mexičtí policisté a také další obyvatelé? I když někteří pochybují o pravosti tohoto kamerového záznamu, zatím nikdo z odborníků nepotvrdil, že by se jednalo o podvod. Kdo to tedy nad Mexikem létá? Je to opravdu nějaká čarodějnice na koštěti?