Limitovaná edice Bentley Continental GT Speed v úpravě Breitling Jet Team

Limitovaná edice Bentley Continental GT Speed v úpravě Breitling Jet Team 1

Je známo, že automobilový průmysl se často inspiruje letectvem. Letadla mají různé vychytávky, které můžeme ve zjednodušené podobě vidět v různých autech.

Příkladem je heads up display (HUD), který používá BMW či Mazda. Automobilka Bentley uvedla zcela novou edici modelu Continental GT Speed. Jde o limitovanou edici sedmi aut, která je inspirována letadly akrobatické skupiny Breitling Jet Team.

Všichni víme, že Bentley nemění cenu svých vozů, což znamená, že tato edice představuje jen kosmetické úpravy modelu Continental GT Speed.

Úchvatné kupé s prvky šedé a stříbrné barvy doplňuje žlutý neonový proužek ve spodní části auta tak jako na letadle Aero L-39 Albatros.

Stejné žluté prvky se objevují i ​​v interiéru, konkrétně na palubní desce, sedadlech a dveřích. Na prošívání sedadel výrobce použil žlutou nit.

Continental GT Speed ​​Breitling Jet Series Team ukazuje, na jaké úrovni se dokáže Mulliner přizpůsobit svým zákazníkům. Vytvoření této velmi speciální edice bylo vzrušujícím zážitkem pro celý tým, přičemž jsme se inspirovali na velkém turné Breitling Jet Team, „řekl Geoff Dowding, ředitel společnosti Mulliner.

Cena auta zatím není známa. Představí ho 31. července 2016 na Boeing Seafair Air Show v Seattlu.