GRAMMY 2015 A OUTFITY, KTERÉ SE PŘEHLÉDNOUT NEDALI!

GRAMMY 2015 A OUTFITY, KTERÉ SE PŘEHLÉDNOUT NEDALI! 1

Jako každý rok i letos patřila noc předávání cen Grammy těm, kteří zazářili. Těžko říci, zda je toto předávání cen spíše hudebním nebo módním svátkem. V tomto světě hvězd se netočí všechno jen kolem hudebního umění a emocí. Velkou část pozornosti a zvědavosti upoutalo i to, co měli slavné osobnosti na sobě a čím dokázali doslova vyrazit dech.

Některé outfity na červeném koberci byly doslova nepřehlédnutelné. Typickým příkladem byla i Rihanna v růžové róbě značky Giambattista Valli připomínající obrovskou narozeninový dort.

Známá Kim Kardishian si na tuto událost vybrala luxusní kousek z dílny Jeana Paula Gaultiera. Kim se ráda prezentuje hlubokými výstřihy a sebevědomými outfity a jinak to nebylo ani v tomto případě.

Na červeném koberci určitě zazářila i nikdy nestárnoucí Madonna. V modelu Givenchy, ve kterém ukázala mnohem více než ostatní, o generaci mladší zpěvačky, upoutala asi nejvíce pozornosti.

Nezklamali ani vkusně oblečeni muži. Rick Ross se na červeném koberci předvedl v zajímavém modrém obleku. Kreativním kouskem se pochlubil i Pharell Williams. Ten si oblékl oblek z reflexního materiálu 3M. Během večera své fanoušky stihl překvapit i Stan Smith, a to teniskami, které byly pokryty krystaly.