LIMITOVANÁ EDICE BOŽSKÉ VODY EVIAN: “ÓDA NA ČISTOTU!”

LIMITOVANÁ EDICE BOŽSKÉ VODY EVIAN: “ÓDA NA ČISTOTU!” 1

Slavný libanonský módní návrhář Elie Saab oblékl Limitovanou edici láhve Evian přesně tak jako obléká celebrity na červeném koberci: elegantně, ženský a sofistikovaně. Sice se s tímto jménem setkávám poprvé, čistotu božské vody Evian by snad nezachytil žádný umělec tak jako on.

Dokonalá představa čistoty v podobě skleněné láhve ozdobené jemnou krajkou s rytinami na skle. Přesně tak: „Óda na čistotu!“

Láhve byly vyrobeny ve třech velikostech: 330 ml, 75 ml a 1,5 l. K dispozici jsou již od listopadu jen ve vybraných restauracích a obchodů po celém světě.

Evian je lahodná minerálka, která pochází z francouzských Alp, kde se kapičky dešti a sněhové vločky při dopadu smíchají s alpskými ledovci a prosakují do kilometrové hloubky. Svou lahodnou chuť si získává 15-letitou filtrací. A jak se říká čim dál na západ od Slovenska, tím je tato voda levnější a levnější. My Slováci ji považujeme za značku lidské kvality. V minerálním světě vod za královnou minerálek. Pijí ji bohatí a slavní a ti, kteří chtějí aby ostatní věděli, že si ji mohou dovolit. Je to fakt značka bohatých a slavných lidí nebo jen hledáme zbytečný význam vysvětlen v názvu láhvové vody, který pokud čtete odzadu znamená Naivní (Naive)?