MAJESTÁTNÍ REZIDENCE PRODUCENTA FILMU DANYHO PARŤÁCI JE NA PRODEJ

MAJESTÁTNÍ REZIDENCE PRODUCENTA FILMU DANYHO PARŤÁCI JE NA PRODEJ 1

Pozůstatek po zesnulém filmovém producentovi jménem Jerry Weintraub je na prodej. Legendární producent po sobě zanechal statek v Bighorn, který je již nyní připraven pro další celebritu k nastěhování. Statek se nachází v exkluzivní golfové komunitě v Palm Desert v Kalifornii.

Tato architektonické senzace sloužila jako domov pro baviče, filantropa a lidsko právního aktivisty, který dělal i promotéra hudebním legendám jako Frank Sinatra či Elvise Presleyho. Později se proslavil jako televizní a filmový producent. Podepsal se pod snímky jako Diner, The Karate Kid nebo mimořádně úspěšný film Danyho parťáci.

Rezidenci navrhl Guy Dreier a poskytuje překrásné výhledy na údolí Coachella a hory Santa Rosa. Sestává z krytých venkovních prostor o rozloze 100 metrů čtverečních. Nachází se zde obývací prostor pod širým nebem, včetně několika instalací založených na vodě a otevřeném ohni. Exteriér tohoto robustního statku zkrášluje břidlice, která se do tohoto prostředí mimořádně hodí.

Interiér o rozloze téměř 1 000 metrů čtverečních zahrnuje šest ložnic, 7,5 koupelen a koktejlovou místnost ve stylu Claridge ‚s baru z londýnské čtvrti Mayfair.

Hlavním tématem uvnitř a venku je pohodlí, ke kterému dopomáhají vyspělé audio-vizuální systémy s možností ovládání osvětlení a klimatu na dálku. Součástí nemovitosti je garáž pro šest automobilů. Toto komfortní útočiště, ve kterém přebývala celebrita je v současnosti na trhu za 12 milionů dolarů.