Novodobý Kasanova: za rok chce vystřídat 365 žen

Novodobý Kasanova: za rok chce vystřídat 365 žen 1

Mnoho lidí zoufale hledá toho pravého partnera, se kterým by mohly zůstat celý život, tento chlap je však jejich pravým opakem. I on hledá jednu partnerku … ale pouze na jeden den. Za rok jejich vystřídat 365 a zatím se mu to daří.

Sunder Ramu z Indie si dokonce určil i cíl: nemusí se s každou z nich vyspat, musí je však minimálně pozvat na oběd do restaurace, nebo samy něco uvařit. „Byl jsem příliš pohodlný a život o samotě mi začal vyhovovat. Dost mě to vystrašilo, takže jsem se rozhodl poznávat nové lidi,“ říká Sunder.

Jak tvrdí, většina z jeho schůzek ani není romantická. Chce spíše navazovat nová přátelství a na věku či vzhledu daných žen mu nezáleží. Dokonce si užil i rande se 105-letou Indka a kvůli ní jel autem deset hodin. Nakonec si spolu dali oběd, který uvařila, a poseděli si u šálku čaje.

 
maxresdefault

„Nic touto činností nesleduji. Nehledám romantiku a ani se nechci s každou se žen vyspat. Samozřejmě, když mě chce dostat do postele, neřeknu ne, předem však určuji pravidla. Každé z nich je zřejmé, že nehledám trvalý vztah,“ objasňuje Sunder.

Když se jeho příběh přehnal médii, stal se i terčem některých celebrit z filmového a hudebního průmyslu. Na oběd ho dokonce pozvala i manželka politika z jeho rodného města. Sunder kvůli schůzce cestuje po celé Indii a nenechává se ničím omezovat.

Peněz na cestování má dostatek, protože pracuje jako fotograf v prestižní modelingové agentuře. Přesto ale s sebou fotoaparát na schůzky se ženami nenosí a fotí se zásadně na mobil. My mu samozřejmě držíme palce a doufáme, že se mu jeho cíl podaří splnit.

 
mayakkam-enna-images-042