Loewe představil svůj první OLED televizor Bild 7

Loewe představil svůj první OLED televizor Bild 7 1

Loewe Bild 7 je novou vlajkovou lodí německého výrobce, která bude dostupná od září 2016. Použitý OLED panel sice pochází od společnosti LG, technologie zpracování obrazu spolu je však firemní. Inteligentní, minimalistický design pouze podtrhuje prémiové vlastnosti zařízení.

Loewe zkombinoval OLED panel s vlastní technologií zpracování obrazu „VantaVision“. Tato technologie si zakládá na nejtmavší uměle vytvořené substanci na planetě VantaBlack. Bild 7 je dostupný v úhlopříčky 55 a 65 palců a prodeji v 4K Ultra HD obraz s funkcionalitou HDR. Bild 7 přichází i se zabudovaným Soundbar. K dispozici je až šest aktivních 120 W reproduktorů, podpora Dolby Vision přijde dopoledne po uvedení televizorů na trh.

Médiem pro ukládání dat je 1 TB pevný disk s možností rozšíření až na 2 TB. Uživatelé tak MOHOU nahrávat obsah z vestavěná DVB-T HD tuneru. DR + pevný disk od Loewe dokáže přistupovat k jiným televizory značky Loewe. Je tak možné streamovat zaznamenaný obsah z jednoho televizoru do druhého. Trojice tunerů umožňuje uživatelům sledovat dva programy Současně a třetí nahrávat.

Zastoupený je Bluetooth s možností streamování. Prostřednictvím DLNA plus podpora pro Dolby a DTS. Inteligentní aplikace Loewe Assist, která je k dispozici pro iOS a Android, umožňuje nastavit plánované nahrávání na Vašem smartphonu. Loewe Bild 7 OLED TV bude k dispozici od září za cenu cca 5000 EUR za 55 palcový model a cca. 7000 EUR za 65-palcový model. Oba televizory se dodávají s před příprava k montáži na stěnu. Motorizované stojany na podlahu nebo stůl jsou k dispozici jako volitelné doplňky.