Věci, které nepatří do pánského příbytku

Věci, které nepatří do pánského příbytku 1

Ohlédněte se kolem sebe. Určitě vidíte množství zbytečností a šílených věcí, které se ve vašem bunkru nahromadily. Čeho byste se měli urychleně zbavit nebo si to domů raději nikdy nepřinést?

Kalendáře s nahotinkami
Roky 70. i 90. jsou dávno pryč. Žádnou ženskou návštěvu neohromí stěny otapetované plakáty sexy zadečků ani svůdná anonymní číča na ploše počítače. Raději si na zeď pověste fotografii nočního města na plátně z nábytkářského obchodu za 140,- Kč.

 
pivni-helma--nova-verze[1]

Alkoholické potřeby z dob minulých
Helma s držáky na plechovky, skládací pivní břicho, které se dá naplnit čímkoliv, různé nálevky a jiné gadgety na pití udělají dojem na jedné párty, a pak už jen zabírají drahocenný prostor. Zbavte se jich například darováním mladší generaci. Věnujte všechny alko-zlepšováky dospívajícímu bratranci.

Věci po bývalé
Ještě stále spíte s jejími kalhotkami pod polštářem a v koupelně vám svítí její kartáč na vlasy? Okamžitě to zahoďte nebo věnujte na charitu. Etapa života s ní skončila, tak pozůstatky po Bývalky by měli jít také pryč.

 
Brachypelma_smithi_2009_G03

Tarantule
Při výběru domácího mazlíčka musíte být obzvlášť opatrný a dobře zvážit co budete chovat. Tarantule ani jiní pavouci nejsou vhodná volba. Bude děsit spolubydlící, návštěvy a když vám v noci uprchne z terária a usadí se na vašem nose, vystraší na smrt i vás.

 
original-mankini-thong-6-p

Mankini
Nejste novinář z Kazachstánu a na křiklavě zelené plavky, které zdůrazňují vaši mužnost, žádnou krásku nesbalíte. Mankini můžete použít jedině jako prak na střílení melounů.

 
pivo_alkohol_krigel_dreamstime

Nealkoholické pivo
Jsou to úplně vyhozené peníze. Proč se nalévat něčím, co chutná opravdu odporně, na pivo se to nepodobá ai tak tam je zbytkový alkohol, ze kterého nafouknete. Pít nealkoholické pivo je smrtelný hřích, zvláště, když se regály v obchodech prohýbají kvalitními dobrotami z Česka, českých a jiných pivovarů.

K dobrému jídlu si raději „cucněte“ z pořádného piva nebo zůstaňte u čisté vodě z vodovodu. Sami dobře víte, že nealkoholické pivo je jako porno v rádiu, tak ho jednou provždy vyškrtněte z nákupního seznamu.