LUXUSNÍ APARTMÁN ZA 70 MILIONŮ NABÍDNE 360 STUPŇOVÝ VÝHLED NA LONDÝN

LUXUSNÍ APARTMÁN ZA 70 MILIONŮ NABÍDNE 360 STUPŇOVÝ VÝHLED NA LONDÝN 1

Třicet čtyři patrová budova Center Point byla postavena v roce 1966, přičemž šlo o jeden z prvních londýnských mrakodrapů. Nachází se v blízkosti Covent Garden a Soho v londýnské čtvrti West End. Nedávno byla přestavěna na luxusní obytnou komunitu.

Obytná věž, která bude otevřena na podzim, nabídne 82 obytných jednotek s jednou až pěti pokoji. Absolutním luxusem bude dvoupodlažní mezonet o rozloze až 670 metrů čtverečních, který poskytuje 360stupňový výhled na Buckinghamský palác a West End.

Rezidenci s pěti ložnicemi a sedmi koupelnami zdobí dubové a vápencové podlahy, barvené dubové panely a okna sahající od podlahy až ke stropu. K dispozici je gurmánská kuchyně vybavena spotřebiči Gaggenau, černými žulovými deskami a černými matnými skříněmi. Přímo z prostorné ložnice se dá dostat do koupelny se stěnami a dlažbou z vápence. Klenutá terasa poskytuje možnost vidět Londýn z úplně jiné perspektivy.

Obyvatelé získají přístup k šikovnému vybavení, které zahrnuje krytý bazén, posilovnu, lázeňskou a léčebnou péči včetně prostor k setkávání. Penthouse je v současnosti v nabídce za cca. 70 milionů dolarů.