Místa kde si musíte dát pivo

Místa kde si musíte dát pivo 1

Jistě, každé dobré pivo vám bude chutnat ať jste kdekoli. Ale jsou místa, kde chutná jinak. Kde byste si měli dopřát jedno (a možná i dvě, tři) orosené?

V striptýzovém klubu
Mají tam hnusné pivo, příšerně předražené a co je ještě horší, každou sklenkou vám zbývá méně bankovek, které můžete té sexy dívce zastrčit za tangáče. Ale ten pohled vám za to stojí.

Na beerpongu
Váš protivník zasáhl sklenici plnou piva na vaší straně a vy, chudák, ho nyní musíte vypít. Prohra nikdy nechutnala lépe.

Na koleji
Abyste měli na co po škole vzpomínat, musíte zažít alespoň jeden studentský mejdan na kolejích. Určitě vám bude druhý den špatně, ale stojí to za to.

Během sečení
Z bezpečnostních důvodů doporučujeme rozdělit si tuto činnost na dvě fáze – chvíli sekejte a dvě chvíle pijte pivo. Práce na dvoře budou hned příjemnější.

Na pivním festivalu
Toto má ale dvě strany, pozitivní je, že můžete pít kvalitní pivo v neomezeném množství a negativní, že společnost vám budou dělat bradatí, tlustí a zpocení pivaři, kteří vás svými pivního břichy mohou upěchovat.

 
shutterstock_118644643

V šatně v posilce
Když jste se už tolik natrápili, tak si dopřejte hned v šatně jedno orosené na doplnění energie a tekutin. To budou závistivé pohledy ostatních cvičenců!

V parku
Čerstvý vzduch a pivo je skvělá kombinace, ke které není třeba nic dodat.

Během jízdy
Samozřejmě, pivo si dopřejte pouze za předpokladu, že neřídíte. Pivo na cestě zkracuje vzdálenosti a dělá cestu nezapomenutelnou.

Cizí země
Mimo Česko najdete pivo malé, velké, hnusné, levné, drahé, exotické ale vždy mnohem bezpečnější než voda.

Pivovar
Na štěstí pro naše pivní břicha se s malými pivovary roztrhl pytel, a tak si čerstvé pivo můžeme vychutnat už téměř v každém větším městě.