Luxusní hodinky Huawei se zirkony od Swarovski a růžovým zlatem určené pro ženy

Luxusní hodinky Huawei se zirkony od Swarovski a růžovým zlatem určené pro ženy 1

Společnost Huawei, třetí největší výrobce smartphonů, představila na konferenci spotřební elektroniky CES 2016 v Las Vegas novou edici elegantních inteligentních hodinek Huawei Watch určenou pro ženy. Nová edice hodinek, která vznikla ve spolupráci Huawei a šperkařské společnosti Swarovski, má tělo vyrobeno z nerezové oceli kované za studena a pozlacené růžovým zlatem. Obvod ciferníku je posetý zirkony od Swarovski. Nová edice Huawei Watch pro ženy bude k dispozici ve dvou verzích: Jewel a Elegant.

Zirkony od Swarovski a ciferník pozlacený růžovým zlatem

Dámský design novou edici Huawei Watch prozrazuje ciferníkem pozlaceným růžovým zlatem, který je vyroben z nerezové oceli kované za studena a jeho obvod je posetý 68 zirkony od Swarovski, každý o velikosti 1,5 mm.

Verze Jewel a Elegant

Kromě verze Jewel je k dispozici také verze Elegant s vroubkovaným vzorem kolem ciferníku hodinek. Hodinkám dodává eleganci vždy jeden z italských kožených řemínků – v perleťové bílé nebo safírově modré barvě. Dámy si mohou, stejně jako v případě originálních Huawei Watch, vybrat jeden z mnoha přednastavených vzhledů ciferníků. Exkluzivní jsou v rámci této edice k dispozici speciální ciferníky určené právě pro ženy.

Funkce Huawei Watch

Stejně jako originální Huawei Watch, je i tato edice hodinek pro ženy vyzbrojená stejně pokročilými technologickými funkcemi, jako upozornění na příchozí hovory, SMS nebo e-maily, funkcí vyhledávání ztraceného telefonu, senzorem srdečního tepu, gyroskopem, akcelerometrem, barometrem, bezdrátovým spojením se sluchátky pomocí Bluetooth či podporou stahování hudby pro offline poslech. Přehrávání hudby je možné spustit hlasovým příkazem, stejně tak například ovládat navigaci.

Hodinky nabízejí 1,4-palcový dotykový AMOLED displej chráněn proti poškrábání safírovým sklíčkem a odolné tělo z nerezové oceli. Displej dosahuje rozlišení 400 × 400 pixelů a hustotu zobrazení 286 ppi při kontrastním poměru 10 000: 1. Velikost ciferníku je stejná jako v případě tradičních náramkových hodinek (průměr 44 mm). Řemínek Huawei Watch si uživatelé mohou snadno vyměnit za jiný klasický řemínek o šířce 18 mm.

Díky poslední verzi rozhraní Google Android Wear ™ jsou Huawei Watch vhodné stejně tak pro uživatele OS Android, tak pro majitele telefonů se systémem iOS.

technická specifikace

Displej: 1,4palcový AMOLED displej, rozlišení 400 x 400 pixelů a 286 ppi, safírové sklíčko vůči poškrábání

Tloušťka ciferníku: 12,45 mm

Průměr ciferníku: 44 mm

OS: Android 4.3 a vyšší, iOS 8.2 a vyšší, podpora aktualizací OTA

Konektivita: Bluetooth 4.1 BLE, maximální dosah Bluetooth 10 m, Wi-Fi

Paměť: 512 MB RAM + 4 GB ROM

Baterie: 300 mAh, výdrž 1,5 dne (32 hodin aktivit a 8 hodin spánku), čas dobíjení 75 minut

Senzory: šestiosý pohybový senzor (gyroskop + akcelerometr), senzor srdečního tepu (PPG), barometr

Funkce: oznámení (hovory, SMS zprávy, e-maily, SNS, Google Hangouts), hlasová interakce, Google now, Google maps, Google Fit, přehrávání hudby, aplikace z Google Play Store