LUXUSNÍ PODZIMNÍ  KOLABORACE H&M X BALMAIN

LUXUSNÍ PODZIMNÍ  KOLABORACE H&M X BALMAIN 1

Značka H & M si každoročně vybírá designéra, se kterým vytvoří kolekci plnou luxusu, s podpisem známé osobnosti ze světa módy, ale za dostupné ceny. Tento rok není výjimkou a nákupní maniačka se mohou těšit na spolupráci s módním domem Balmain.

Už 5. listopadu si budeme moci v prodejnách H & M urvat kousky, které vlastnoručně vyrobil kreativní ředitel tohoto módního domu – Olivier Rousteing. Je o něm známo i to, že se přátelí s Kim Kardashianová West, a tak jeho výtvory nosí celý klan Kardashianovců. Kim s manželem Kanyem Westem se také objevily na fotkách reklamní kampaně pro loňskou kolekci Balmainu.

Malou ochutnávku toho, na co se můžeme těšit už začátkem listopadu, jsme mohli vidět i na předávání cen Billboard Music Award, kam zmíněný kreativní ředitel dorazil v doprovodu modelek Kendall Jennerovej a Jourdan Dunnové údajně právě v modelech právě kousky ze spolupráce s H & M

Olivier se vyjádřil, že touto kolekcí chce oslovit svou generaci a H & M mu tuto možnost dalo. Stejně nadšeně zněla i zástupkyně kreativního oddělení značky H & M, která si myslí, že díky kombinaci luxusní módy se street wear je styl značky Balmain výjimečný a je velmi spokojená s tím, že hostujícím designérům v letošní kampani je právě mladík, který stojí za značkou Balmain.

Kampaň k této kolekci nafotil známý Mario Sorrenti a hvězd v ní (jak jinak) Kendall Jennerová, Jourdan Dunnová, Hao Yun Xing a Dudley O’Shaughnessy.

Zde je malá ukázka z toho, co zanedlouho uvidíme v prodejnách H & M, proto si nezapomeňte zaznamenat do diáře 5. listopad!