Bude vás chtít každá: Oblečení, které ženy rajcuje

Bude vás chtít každá: Oblečení, které ženy rajcuje 1

Ponožky v sandálech to určitě nebudou. Víte ale odhadnout, z čehož baby vlhnou i když neprší, aniž by bylo nutné ukázat kostky na břiše? Existuje oblečení, které prostě ženy mají jako fetiš. No a pak je tu pár kousků, které prostě mohou ohrožovat pověst muže, o kterého se vyplatí zajímat.

Tradiční džentlmen
Saka a obleky jsou tak říkajíc montérky úspěšných obchodníků. Pro ženy tak lesk luxusní látky představuje lákadlo. Je to klíč k jejímu srdci a zároveň i jemně otevírá ženské nohy. V kurzu jsou i sportovní saka, stejně jako luxusní sportovní auta. Je v nich noblesa, ale zároveň vydáváte odkaz, že nejste jen klasik, ale skrýváte v sobě i kus bohéma.

 
italian-style-3

Uniformy
Pokud jste policista, hasič, lékař, nebo dokonce i voják, máte vyhráno. Bez toho, abyste byli moderní, nebo módní, je uniforma něco, co dokonale funguje. Vyzkoušejte. Nikdo neví přesně jak to, ani se dosud vědcům nepodařilo zjistit, proč je pro ženy uniforma často lákavější, než chlap úplně nahý. Je to zřejmě stejný fenomén, jako když muži dostávají erekci z vysokých lodiček a samo-držících silonových nadkolenek na ženských nohou. Některé oblečení je zkrátka na to, aby se strhávalo.

 
365188_glen-je-asi-nejpovedenejsi-ze-vsech-zachranaru_image_620x349

Elegán
Dredový eko aktivista je možná zajímavý svým charismatem, ale pokud jde o outfit, je dokonale out v oblasti ženského zájmu. Ženy milují elegány. Muže, kterým věci dokonale padnou, nemusí mít o dvě čísla větší věci, aby se cítili důležití. Elegantní zapínání a značkové oblečení bez extrémní snahy mít na prsou drahý nápis ženy dostává do kolen. Přesně tam, kde je chcete, když budete věci svlékat.

 
VED292f9b_DSC_4773

Boxerky
Nejoblíbenější verze pánského oblečení pod kalhotami z pohledu žen. My milujeme sice tangáče na ženě, když jí půlky vystoupí jako hory lásky, ale na mužích ženy takové typy slipů považují za vtipné až nepřístojné. Volné trenýrky zase připisují časem, kdy byl rohlík za deset haléřů, litr benzínu stál dvě koruny a jejich dědeček v trenýrkách lajdák chodil po bytě a občas mu cosi zpoza nich vykouklo. Čili nic přitažlivé. Obtažené boxerky zvýrazní co mají, neukážou nic co netřeba a ženy zachrochtají blahem. Oblíbené barvy bílá, černá a námořnická modrá.

 
2ks-boxerek-calvin-klein-levne