Kouzelný klíč Seville Pass

Kouzelný klíč Seville Pass 1

Seville Pass představuje kouzelný klíč, který vám otevře brány k nezapomenutelným zážitkům v srdci Andalusie. Tato turistická karta je zárukou, že poznáte to nejlepší, co Sevilla, město s bohatou historií a očarující architekturou, má nabídnout. Nejenže získáte přednostní přístup do vybraných památek, ale Seville Pass vám umožní ponořit se do hlubin sevillské kultury bez nutnosti stát ve vyčerpávajících frontách.

Vstupenky bez nutnosti stání ve vyčerpávajících frontách, navíc s možností 10% slevy možné zakoupit online zde:

 

Začněte svou cestu návštěvou královského paláce Alcázar, který je skutečnou perlou mezi španělskými památkami. Své stěny zdobí nádherné arabské mozaiky a každá komnata vypráví příběh staletí. Obdivujte okouzlující palácové zahrady, kde se snoubí květinová nádhera s tichým šuměním fontán. Procházejte se stinnými alejemi a nechte se unášet kouzlem tohoto historického místa.

Vaše cesta za poznáním pokračuje dalšími ikonickými církevními stavbami, které Sevilla s hrdostí představuje. Díky Seville Pass získáte bezproblémový vstup do sevillské katedrály Panny Marie, jednoho z největších gotických chrámů na světě. Uvnitř se můžete poklonit před hrobem slavného mořeplavce Kryštofa Kolumba nebo obdivovat důmyslně vyřezávaný hlavní oltář. Z výšin zvonice Giralda, která se tyčí vedle katedrály, se vám naskytne dechberoucí panorama města. Nezapomeňte také navštívit kostel San Salvador, další architektonický skvost, jenž se pyšní impozantním barokním interiérem.

Cestování po Seville se stává nezapomenutelným zážitkem díky 48hodinové vyhlídkové jízdence na autobus hop-on hop-off. Tento moderní způsob prohlídky města vám nabízí možnost vystoupit a nastoupit na kterékoli ze 14 zastávek, které jsou strategicky umístěny u hlavních atrakcí. K dispozici máte výběr ze dvou různých tras, které vás provedou nejzajímavějšími částmi města. Díky vícejazyčnému audio průvodci, který vám poskytne fascinující informace o místech, která projíždíte, se vaše prohlídka stane interaktivním dobrodružstvím.

Pokud preferujete pěší prohlídky, Seville Pass vám umožní vybrat si ze dvou různých pěších tras. Prozkoumáte skryté kouty Sevilly, které by vám jinak mohly uniknout, a dozvíte se příběhy a legendy, které jsou s těmito místy spjaty. Ať už se rozhodnete pro prohlídku židovské čtvrti nebo romantickou procházku podél řeky Guadalquivir, určitě si odnesete nezapomenutelné zážitky.

Pro ty, kteří chtějí být opravdu připraveni a vědět, co všechno Sevilla nabízí, je k dispozici aplikace s audio průvodcem. Tato aplikace obsahuje více než 100 zajímavých míst ve městě, a to jak v angličtině, tak ve španělštině. Kromě audio komentářů od místních expertů poskytuje aplikace i vizuální pomůcky, popisy a offline interaktivní digitální mapy, které vám usnadní orientaci.

A nakonec, když si užijete všechny krásy Sevilly, Seville Pass vám nabízí možnost ušetřit 10% na příští rezervaci. Stačí si vybrat další destinaci, použít slevový kód, který jste obdrželi e-mailem, a pokračovat v objevování nových míst s touto výhodnou slevou.

Jak to tedy funguje? Nejprve si vyberte data návštěvy, kolik lístků potřebujete a dokončete bezpečnou platbu přes snadný rezervační systém Tiqets. Vaše vstupenky obdržíte e-mailem s jasnými pokyny, jak je využít. Poté už se můžete těšit na nezapomenutelné okamžiky v jednom z nejméně známých, avšak nejúchvatnějších evropských měst – v Seville.

Navštivte královský Alcázar v Seville nebo sevillskou katedrálu Panny Marie a nechte se unést krásou těchto památek. Seville Pass vám zaručí nejen přeskočení front, ale i zážitky, které si navždy uchováte v srdci. Prozkoumejte to nejlepší, co Sevilla nabízí, a odhalte tajemství této andaluské perly.