Luxusní sprcha Melograno – deset saténových vyfukovaných skleněných koulí

Luxusní sprcha Melograno - deset saténových vyfukovaných skleněných koulí 1

Základem nové sprchové hlavice Melograno , je spojení mezi společností Fima Carlo Frattini a Melogranoblu, která je společností pro vnitřní osvětlení. Tímto projektem si Fima Carlo Frattini osvojila nový design​ ​, který je inspirován světelnou instalací a přeměňuje jej ve sprchovou hlavici se silným scénickým dopadem, stylistickou syntézu energie vody kombinovanou s energií světla.

Luxusní sprcha Melograno - deset saténových vyfukovaných skleněných koulí 2

Deset saténových vyfukovaných skleněných koulí, které evokují tvar kapky vody, se vznášejí uvnitř sprchového prostoru zavěšeného v různých výškách pomocí silikonových trubic pokrytých elegantní ocelovou sítí. Nad nimi je spojen stropní kotouč o průměru 50 cm a tloušťce 4 cm, který slouží jako prvek pro přívod vody a světla.

Ve skutečnosti zde existují tři bodová světla LED s bílým světlem, kter​é​ osvětlují koule, vytvářející sugestivní odrazy a zajímavé hry světla.

 

Každá koule uvnitř obsahuje na svém povrchu podpůrný koplanár, ve kterém sídlí inovativní Mikado  a provzdušňovač od Neoperl​ , ​který se vyznačuje poutavým vizuálním účinkem toku, jehož design je ještě scénografičtější pomocí řady vazeb a překrývání, které tvoří celkový vodní kužel o průměru asi jednoho metru. Další výhodou sprchové hlavice je záruka pozoruhodné úspory vody, která umožňuje výrazně snížit spotřebu, celkem ​o ​15 l vody za minutu, aniž by to ovlivnilo pohodlí sprchování. Melograno tak dobývá prostředí věnované wellnessu, nabízí všestranný zážitek a nové pohledy.

 

Luxusní sprcha Melograno - deset saténových vyfukovaných skleněných koulí 3

Sprchová hlavice, která překračuje estetiku a funkci, ​se ​stává symbolem nových forem a projevů života v koupelně a svědčí o dynamickém přístupu a inovativním duchu v tomto neprobádaném odvětví.​ Tuto sprchovou hlavici prodává např. společnost Keraservis a jejich showroomy najdete v Brně ,Praze a Ostravě. ​