LUXUSNÍ TÉMATICKÉ JACHTY, S KTERÝMI SE NEZTRATÍTE NA MOŘI

LUXUSNÍ TÉMATICKÉ JACHTY, S KTERÝMI SE NEZTRATÍTE NA MOŘI 1

Že i ve světě designu jachet existuje novátorství nás přesvědčil ruský podnikatel Vasilij Klyukin. Jeho 6 návrhů, z nichž každý představuje jiné téma vyrážejí dech.

Sérii nám otevírá „Red Shark“. Moderní design, odvážné linie a ostré hrany jsou jeho hlavní přednosti. Cítit z této lodi respekt a sílu, tak jak ho cítit ze živého žraloka. Loď měří 75 metrů a má 4 paluby.

„Ve světě vysokého byznysu nenajdete delfínů, ale pouze obchodních žraloků“,

vtipkuje Vasilij Klyukin.

Další „loďkou“ je světelná plovoucí replika Empire State Building.

Opakem toho je nostalgii vyvolávající jachta „Missisipi“. Zde je hlavním prvkem retro design inspirovaný kolovými parníky za éry Marka Twaina.

„Mondrian“ je docela podobná tradiční jachtě, pokud jde o formu, ale odvážné geometrické tvary vás přesvědčí o opaku. Inspirací byl Yves Saint Laurent, Lola Prusak a mnoho dalších architektů a designérů. Vysvětluje Klyukin.

„Bílá labuť“ to je název pro nejavantgardnější loď z této série. V jejím dlouhém a vysokém krku se ukrývá jídelna, kde si můžete vychutnat snídani pod širým nebem.

A na závěr tu máme „Blue Bird“ které svými tvary připomíná sportovní vůz.

Všechny tyto jachty budou prezentovány již tento září v Monaku u příležitosti výstavy YACHT SHOW 2014. Tak kterou byste nejraději provětrali po moři ?!

Přeji krásný den.