THE ROYAL PENTHOUSE SUITE: NEJLUXUSNĚJŠÍ APARTMÁN  NA SVĚTĚ

THE ROYAL PENTHOUSE SUITE: NEJLUXUSNĚJŠÍ APARTMÁN  NA SVĚTĚ 1

Milujete jedinečnost, dokonalost, bezpečí a absolutní luxus? Rádi se necháváte rozmazlovat a vyhledáváte panoramatické výhledy na fascinující přírodně scenérie? Hotel President Wilson v Ženevě naplní i ty nejtajnější sny nejnáročnější klientely. Podívejte se, co všechno svým bohatým hostům nabízí.

Hotel nabízí různé typy ubytování, ale nejluxusnějším a zároveň tím nejatraktivnějším je The Royal Penthouse Suite. Pyšní se největší rozlohou (1680 m2) v Evropě a titulem nejluxusnějšího hotelového apartmánu světa. Právě pro jeho unikátnost, je vyhledávaný celebritami i předními osobnostmi z celého světa. V hotelové knize hostí byste mohli najít legendárního krále popu Michaela Jacksona, zpěvačku Rihannu, herce Michaela Douglase, miliardáře Billa Gatese i Tonyho Blaira.

The Royal Penthouse Suite je situován na osmém patře s famózní vyhlídkovou terasou, poskytující čarokrásný pohled na okolní přírodu a jezero. Své nejnáročnější klientele nabízí 12 luxusních ložnic s 12 mramorovými koupelnami s vířivkou a toaletními potřebami značky Hermès. Fantastickými vymoženostmi jsou širokoúhlá televize prestižní značky Bang & Olufsen (BeoVision 4-103 s audio systémem), piano značky Steinway, Brunswick kulečník, sbírka antických knih, umělecká díla i privátní fitness místnost.

Jedná se skutečně o jedinečný luxusní apartmán, který zajišťuje maximální pohodlí, soukromí a bezpečnost díky neprůstřelným oknům, nouzovému alarmu a bezpečnostnímu soukromému výtahu ústícího přímo do majestátního obývacího prostoru tohoto megaluxusního apartmánu. Ceny za jednu noc v tomto královském suite se pohybují v astronomických výškách od 65000 $, ze kterých se běžný smrtelník zatočí hlava.