MAXIMUS RESORT: OÁZA DOKONALÉHO ODPOČINKU

MAXIMUS RESORT: OÁZA DOKONALÉHO ODPOČINKU 1

V dnešní uspěchané době si stále častěji uvědomují, jak moc naše tělo potřebuje relax, dostatečný spánek a důkladnou regeneraci. Pociťujete to i vy? Inspirujte se a vyrazte do oázy dokonalého odpočinku ve Wellness & SPA Infinit Maximus v Brně.

Moderní wellness centrum situované v krásné přírodě, nedaleko brněnské přehrady, prodeji v vše, po čem vaše unavené tělo touží. Na rozloze 4000 m2 na vás čeká vodní a saunový svět s privátním SPA a masážemi. Vodní SPA prodeji v příjemné relax ve dvou vnějších a vnitřních vířivá, celoročně vyhřívaný bazénech s příjemnou teplotou teplotou do 37 stupňů. Bazény jsou vybaveny i držáky na nápoje, díky kterým si svůj oblíbený drink Můžete vychutnat PŘÍMO Během koupání. Nedílnou součástí vodního SPA je i slaný Whirlpool se salinitou 1-3%.

Saunový svět prodeji v 12 různých vnitřních a vnějších saun, jejichž zpestření jsou saunové ceremoniály, připravované zkušený saunovými mistry. Každý ceremoniál je laděn do určité téma, kterou doprovází příjemná relaxační hudba, vůně, osvětlení a příběh. Netradičním zážitkem jsou saunové noci, Během nichž kromě welcome drinku a návštěvy 12 saun, Můžete zažít koupání pod sírou oblohou.

Absolutní pohodlí a relax si užijete v privátním SPA, které je navrženo v balijském stylu. Vyzkoušet Zde můžete exkluzivně procedury, jaký jsou havajská masáž s lávovými kameny, čokoládová masáž, královská masáž, ale i klasické, bylinné, sportovní a relaxační masáže. Nedílnou součástí jsou hydromasážní, aromatické, mořské a bylinné koupele, které uvolní vaše tělo i mysl. Privátní SPA je ideální volbou pro zamilované páry toužící po Romantic v krásném prostředí. Užít si zde mohou  masáž pro dva, v provoněné masérské místnosti, při tlumené světle provázeném relaxační hudbou.

Maximus Resort kromě špičkového wellnessu poskytuje moderní ubytování v čtyřhvězdičkovém standardu, gurmánskou restauraci, kongresové prostory, bowling, tenisové kurty a množství nezapomenutelných zážitků.