Mějte doma koupelnu, ze které se vám nebude chtít odcházet

Mějte doma koupelnu, ze které se vám nebude chtít odcházet 1

Koupelna je místem, kde trávíme každý den alespoň pár minut. Existují koupelny, ze kterých chceme co nejrychleji odejít, protože se v nich necítíme příjemně a ani se nám nelíbí jejich vzhled. Vytvořit originální koupelnu s příjemným designem je ale opravdu jednoduché. Stačí umět si správně vybrat. A pokud si nejste jisti, pak se obraťte na odborníky.

Mějte doma koupelnu, ze které se vám nebude chtít odcházet 2

 

Sprchový kout nemusí být nuda

Na prostornou vanu nemusí být ve vaší koupelně místo. Nebo vany obecně nemáte rádi a raději můžete dávat přednost sprchování. Ať je to jak chce, nemusíte při výběru toho správného sprchového koutu zoufat. V dnešní době již existuje nepřeberné množství neobyčejných sprchových koutů, které mají opravdu úžasný design. Vybrat si tak můžete třeba sprchové kouty značky Duscholux nebo AlcaPlast.

Klasické sprchové dveře, které se hodí do jakékoliv koupelny

Vaše koupelna nutně nemusí být designovou bombou, která se bude líbit architektům z celého světa. Bohatě stačí, abyste se v ní vy cítili dobře. K tomu vám můžou dopomoci klasické sprchové dveře. Ty se hodí do každého interiéru a téměř ke všem doplňkům. Navíc, zvolíte-li ty správné, užijete si i jejich praktičnost.

Vybírat je můžete třeba podle vašich prostorových možností. Do velkých koupelen se hodí dveře otevírací. Pokud ale bojujete s místem, zkuste sáhnout po stále více oblíbených dveřích se zalamováním, nebo si vyberte jednoduše ovladatelné dveře posuvné.

Mějte doma koupelnu, ze které se vám nebude chtít odcházet 3

Vybrat si můžete také z pevných či klasických sprchových zástěn

Ideální do koupelen s malým prostorem jsou pevné sprchové zástěny. Ty místnost nejen opticky zvětšují, ale také nezabírají příliš místa. Vy si tak i v malých prostorách můžete vytvořit útulnou a moderní koupelnu. Pevné sprchové zástěny pořídíte jak bez motivů, tak také s různě barevnými ornamenty a vzory. Jejich výběr je tak čistě na vašich prioritách.

Klasické i pevné sprchové zástěny mají také obrovskou výhodu při umývání. Díky jednoduchému zasazení jsou minimalizována místa, na kterých by se usazovala mýdla či jiná další špína. Vy tak nemusíte trávit zbytečně čas umýváním sprchového koutu.

Mějte doma koupelnu, ze které se vám nebude chtít odcházet 4

I sprchový kout venku se občas hodí

Můžete mít různé důvody, proč byste chtěli sprchový kout umístit ven. Ať už se chcete osprchovat venku za letního počasí, či byste sprchu využívali po domácí sauně, rozhodně si můžete vybrat moderní a luxusní venkovní sprchy. S minimalistickým a jednoduchým designem sprch značky JEE-O si můžete užít tu nejlepší venkovní sprchu třeba právě u vás na zahradě.

Vytvořte si koupelnu podle vašich představ

Vzhled vaší koupelny opravdu není těžké vymyslet. Ani jeho realizace není obtížná, musíte však vědět na koho se obrátit. Pokud tedy řešíte novou  koupelnu, obraťte se např. na firmu Keraservis, která je přesně tou pravou firmou pro vás.