Mont Saint-Michel: malý skupinový výlet z Paříže s ochutnávkou jablečného moštu

Mont Saint-Michel: malý skupinový výlet z Paříže s ochutnávkou jablečného moštu 1

Představte si, že se procházíte po pevninské Francii, kde se otevírají výhledy na jedno z nejvýjimečnějších náboženských míst na světě, Mont Saint-Michel. Tento středověký ostrov, posazený na ostrově u francouzských břehů, se zdá, že při odlivu stoupá přímo z moře, což je pohled, který je doslova dechberoucí.

Více než tisíc let fascinující historie je odhaleno, když se voda stahuje a odkrývá cestu k opatství Mont Saint-Michel. To je místo, kam můžete vyrazit na malý skupinový výlet z Paříže. Vstupenky na tento výlet vám umožní přístup do celého komplexu Mont Saint Michel, což zahrnuje opatství, okolní vesnici, kostel a klášter.

Vstupenky na tento zajímavý skupinový výlet k zakoupení online zde:

 

Prohlédnete si tyto památky s pomocí vícejazyčného audio průvodce. Můžete se zdržovat uvnitř tohoto místa zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO tak dlouho, jak jen budete chtít. Procházet se po dlážděných ulicích vesnice je skutečně jedinečný zážitek, který si budete chtít vychutnat bez spěchu.

Při návštěvě Mont Saint-Michel budete mít také možnost ochutnat tvrdý jablečný mošt. Tento regionální nápoj, který je typický pro oblast Normandie, je vynikající doplněk k vaší prohlídce.

Výlet z Paříže na Mont Saint-Michel začíná v 7:00 a trvá 12 hodin. Skupina je omezena na maximálně 8 osob, což zajišťuje, že každý účastník bude mít dostatek času a prostoru k prozkoumání tohoto fascinujícího místa.

Místo srazu je na 6 Avenue de Wagram v Paříži. Průvodce vás tam bude čekat před kavárnou La Flamme. Stačí ukázat svou vstupenku v mobilu a můžete se těšit na nezapomenutelný den plný dobrodružství a objevování.