Montblanc a její velkolepé uvedení nové dámské kolekce hodinek Bohéme

Montblanc a její velkolepé uvedení nové dámské kolekce hodinek Bohéme 1

Pro společnost Montblanc se 28. srpen 2014 nesl ve znamení pompéznosti a umění na té nejvyšší úrovni. Pozvaní VIP hosté a celebrity se v čínském Šanghaji setkali, aby společně oslavili celosvětové uvedení nové kolekce hodinek Bohéme určené pro dámy.

Vášeň, eleganci a smysluplnost moderní dámy najdeme na každém jednom produktu, který vychází zpod kolekce Bohéme. Od hodinek, přes šperky až po psací potřeby, byly prezentovány v dětském uměleckém divadle v Šanghaji. Kromě samotného CEO prezidenta Montblanc Jerome Lamberta se globálního uvedení zúčastnila i oceňovaná herečka a ambasadorka značky Gwai Lun Mei dále herci jako Chris Hemsworth, Elsa Pataky, Ana Beatriz, či Chiara Ferragni.

Po zhlédnutí obou videí, jsem byl mile překvapeni, že švýcarská společnost Montblanc dokázala dokonale spojit svou vášeň pro hodinářství a eleganci s čínskou kulturou a uměním.

Shanghai bylo ideální místo pro odhalení těchto nových dámských linií, Bohéme. Dámy v Šanghaji byly pro nás velkou inspirací, náš kompas, abychom vytvořili tuto novou řadu.

Po nejznámější kolekci Star 4810 si řemeslníci z Le Locle uvědomovali vážnost chybějící klasiky a eleganci určené výhradně dámským zápěstím. K osobitému stylu, elegantnímu designu přidali i velký kus hodinářské tradice, a jejich odpověď zní, Bohéme. Do vybraných buticích dorazí první kousky již v tomto roce v září. Aby vaše čekání netrvalo příliš dlouho, přinášíme pár kousků, které lahodí oku každé dámy s vytříbeným vkusem. Bližší info o dostupnosti a cenách získáte v autorizovaných prodejnách v Auparku a Eurovea, v Bratislavě.