Muži a plastické operace? Co si dáváme zvětšit?

Muži a plastické operace? Co si dáváme zvětšit? 1

Plastika se netýká pouze žen. I muži chtějí vypadat k světu a pro trendy jsou ochotni jít i pod skalpel. Které operace podstupují nejčastěji?

Liposukce
Obezita útočí. Sedavé zaměstnání, málo času na aktivní relax, lenost … Liposukce je proto častou volbou i v případě mužů. V čekárně u plastického chirurga jistě najdete alespoň jednoho chlapa, který čeká právě na tuto proceduru.

Nos
Sice by chlap měl mít pořádný frňák, aby vyčmuchal ty nejlepší ženy, někdy to však příroda přežene. Mnozí muži ale nechtějí vypadat jako příslušníci vyvoleného národa, a tak si dají zmenšit nos. Pravda, někdy to je třeba i kvůli pořádné rvačce, po níž zůstal nos křivý.

Transplantace brady
Na hustší bradu vám nic nepomůže. Geny si dělají své. Když jednou máte být sumec bez pořádného porostu, bude to holt tak. I zde však našli lékaři způsob. Bradu lze transplantovat. Ne od jiného dárce, ale přesunutím vlastních vlasových lůžek na obličej.

 
header-L

Vousy
Podobně si lze upravit i vousy. Tento trend je rozšířený zejména na blízkém východě, kde každý správný Arab musí mít plnovous. Mají tam takové přísloví: náš (velký) nos je tak důležitý, že ho musíme podtrhnout.

Hruď
Mužnou hruď si dáváme řezat ze dvou důvodů. První může být ten, že tam chybí pořádný porost. Chcete-li mít Hasselhoffa na prsou, můžete si i sem dát přemístit vlasová lůžka. Jinou procedurou jsou implantáty – abyste vypadali mocně i bez chození do posilovny.

Upravení brady
Někdy ani porost nestačí a jednoduše máme malou čelist. Právě ta symbolizuje, jak velký samec jste. Proto si někteří dají pořádně zvětšit stavbu čelisti, aby měli alespoň takovou bradu přes půl obličeje jako Fred Flintstone.

Hlas
Ano, chirurg dokáže upravit i váš hlas. Procedura je rozšířená zejména v USA, v Texasu mají dokonce vlastní Texas Voice Center, kde se zabývají pouze hlasem. Během operace doktor vstříkne tuk do správné oblasti hlasivek a vytvoří tak hrubší hlas.

 
50640

Pro líné
Nejen prsní implantáty představují šílenou alternativu zdravého cvičení. Někteří muži dokonce zajdou tak daleko, že si dají odebrat tuk z břicha a vylepší ho cihličkovými implantáty. Navíc, existují i implantáty do lýtek, abyste na kole vypadaly jako z Tour de France. Pokud se vám to zdá bláznivé, věřte, že existuje i cosi ulítlejšího. Například operace na zmenšení dvou parťáků pod naším nejdražším nástrojem. Kdo si už tohle dá udělat?