Myslíte si, že na surfování potřebujete velké vlny? Tento surf vás vyvede z omylu

Myslíte si, že na surfování potřebujete velké vlny? Tento surf vás vyvede z omylu 1

Španělská firma Aquila představila novou řadu vysokorychlostních surfů s elektrickým pohonem. Tato myšlenka není ve světě zcela nová, zatím si však nenašla dostatek fanoušků, kteří by ji přinesli na pláže. V našich končinách však tento surf může být tím pravým řešením pro lidi, kteří mají rádi nevšední sporty, a vždy je lákala jízda na podobné desce.

Každý ze tří elektřinou poháněných surfů má rozličné parametry a tak i cílovou skupinu. Nejnižší rada, která je zaměřena na začátečníky dokáže vyvinout rychlost 33 km za hodinu, což je nejméně ze všech, co se nedá říct o výdrži, která Vám dovolí zažít tuto nevšední zábavu celých 30 minut. Naopak nejrychlejší ze surfů dokáže klouzat po vodní hladině rychlostí 71 km za hodinu a to je při síle vody opravdu vysoká rychlost.

Ceny těchto hraček se pohybují hluboko pod úrovní podobných vozidel na vodní hladinu, a berouce v úvahu náklady na údržbu a přepravu, je tato volba tím správným řešením téměř pro všechny! Nejlevnější verze bude stát 2800 € a nejrychlejší 3300 €.