Šest vět, kterými ji dostanete do postele

Šest vět, kterými ji dostanete do postele 1

Vše je dokonale připraveno. Zarezervovali jste stůl v restaurací. Oblékli jste si čisté kalhoty i vyžehlené košili. Uklidili jste byt a perfektní rande se může začít. Ale zapomněli jste na nejdůležitější věc: víte už, co jí řeknete abyste dotáhli rande do vítězného konce?

Muži velmi často selhávají, když mají ženě říci slova, při kterých se jí podlomí kolena. Slova dokáží nejvíce pomoci k úspěchu, ale mohou i všechno pokazit. Vsaďte na jistotu a použijte některou z následujících šesti vět.

 
rodinne-finance-par-duma

1. „Pokazil jsem to … Co si o tom myslíš?“
Přiznejte si chybu. Ženy opravdu dokážou ocenit, když se před nimi otevřete a ukážete svá slabá místa. Vidět vás zranitelného v ní vzbudí touhu přivinout si vás na hruď. Celkem dobré, ne? Ještě lépe můžete dopadnout, pokud se jí zeptáte na názor. Touto jednoduchou otázku jí dáte pocit, že je pro vás důležitá. Kombinace soucitu a dodaného sebevědomí může pro vás znamenat jen jedno – vášnivou noc.

2. „Jé, na zadní straně levého lýtka máš znaménko ve tvaru srdce!“
Toto byste měli praktikovat s ženou, se kterou již máte pár vášnivých chvil za sebou. Uložte si ji do postele, zkoumejte její tělo a nešetřete přitom milými poznámkami a komplimenty. Zkuste být kreativní, každá pochvala jejího zevnějšku vám zajistí kvalitnější sex.

 
376a96fe3adf9223fc43786f97de_r16-9_w480_h270_gi-photo-26097

3. „Pořádám skupinku dobrovolníků.“
Pokud ženě ukážete, že dokážete myslet i na jiné, začne se u ní projevovat nutkání starat se o vás. Navíc bude mít pocit, že chodí s někým, kdo je lepší a obětavější než ona. To ji bude motivovat ke snaze o zlepšení.

4. „Určitě jsi unavená. Dejme si společnou sprchu a já ti umyji záda.“
Sex vám partnerka odmítá nejčastěji asi kvůli stresu. Neuvědomuje si, že příjemný orgasmus dokáže zrelaxovat její tělo i mysl víc, než cokoliv jiného. Dopřejte si společný horkou koupel při svíčkách a dostanete ji tam, kam chcete. Uvidíte, jaké divy s ní udělají vaše kluzké ruce na jejím mokrém těle. Pokud jste odvážnější nemusíte z koupelny ani nikam chodit, rozdejte si to rovnou ve vaně.

 
KAR_04_14_14-15_Vas_zivotni_cil_ceka-1

5. „Tyto cíle chci dosáhnout v následujících pěti letech.“
Ženy jsou okouzleny , když muži mluví o budoucnosti a je úplně jedno v jakém smyslu. Když se objeví někdo, kdo má nějaké plány, srdce každé ženy poskočí radostí. Nezodpovědných mladíků už mají dost, konečně chtějí někoho, kdo nežije jen pro současnost.

6. „Zítra mám v práci volno, beru si neteř / synovce na výlet.“
Něžné pohlaví miluje úspěšné muže, ale ještě více je přitahují ti, kteří se dokážou i obětovat pro rodinu (zvláště pro rodinné příslušníky do věku 12 let). Když jí řeknete , že jdete někam s dítětem z rodiny, okamžitě si vás představí jako otce svých dětí a její srdce se úplně roztaje. Nezapomeňte jí z výletu přinést rozkošné plyšové zvířátko a hned vás bude táhnout do postele.

 
438469-top_foto1-7xz0t