Na jaký sex mají ženy v létě chuť?

Na jaký sex mají ženy v létě chuť? 1

V létě nás dráždí podstatě více, než když jsou v silné beranici a kabátě. Sex je všude, praská vzduchem jako statická elektrika a chuť máme nejen my, ale i baby. Jak jim vyhovět, když je venku šílené teplo a vy prostě chcete svou dávku orgasmu? Přizpůsobíte sex letním potřebám žen.

Pod hvězdami
I v ty nejžhavější dny teplota po západu slunce obvykle klesne tak, že se klidně při sexu i nezpotíte. Zajděte na odlehlejší místo, kde nesvítí reflektory velkoměsta a šup jí pod sukni. Ideální jsou horské hotely, kde se opravdu ještě i v 21. století dá spatřit nebe plné hvězd včetně Mléčné dráhy. Dejte ji na záda a ona s výhledem na romantickou oblohu rozevře nohy a přivítá vás ve své jeskyni překvapení.

Ledový sex
Je povinnou letní jízdou. Jak toho dosáhnout? Potřebujete trochu předpřípravy. Namrazte si kostky v lednici, a pak jimi můžete putovat po těle. Ženy to vzruší i zchladí. Masáž kostkami ledu je dokonce žádanější, než ta s lávovými kameny. Trocha vody nikomu neuškodilo a uvidíte, že ledové kostky a ženské bradavky jsou lepší letní kombinací než vodka s džusem.

 
sex_on_the_beach

Romantika na pláži
Jasné. Každá to chce, stejně jako velkou svatbu, i když říká, že ne. Proto ji vezměte na dovolenou, k přehradě, k moři, k vodě a pořádně vyobracajte. Ideální je souložit, pokud máte nohy ve vodě, tehdy necítíte ani to zničující teplo všude kolem. Je to jedno jestli ve stoje, nebo na klasiku, babe se to bude počítat. Vám také.

Sladký sex
Studený samozřejmě také. Jde o zmrzlinu. Připravte si ji jako dezert a nabídněte partnerce výměnou za kalhotky dolů. I tak je teplo, netřeba chodit příliš oblečený. Tajemstvím sladkého sexu je, že se krmíte lžičkami ledového krému a následně se dráždíte studeným jazykem.

To je kouření, který si i ženy zamilují. Navíc při takovém sexuálním harašení mají možnost jíst zmrzlinu bez výčitek, že z ní přiberou. Už asi tušíte, proč je tato forma letního sexu tak oblíbená.