Opravdu divné úchylky. Číslo 6 byste nejspíš nechtěli potkat.

Opravdu divné úchylky. Číslo 6 byste nejspíš nechtěli potkat. 1

Každý máme nějaký fetiš, ale toto? Některé z nich jsou daleko za hranicí normálnosti. Koho by napadlo, že člověka přitahuje něco takového. Tady už nejde o fetiš na prsa či zadky …

1. Makrofílie
Fetišisté tohoto druhu to mají rádi s velkými, opravdu velkými ženami. Ideálně by chtěli nějakou o tři hlavy vyšší Amazonku. Jen jestli se pak nestydí za velikost …

2. Fornifílie
Jde o speciální druh bondáže. V tomto případě se svázaná partnerka promění na kus nábytku. Jednoduše si na ni vyložíte nohy, položíte talíř či knihu. Výhodou je, že tento nábytek netřeba skládat.

3. Dendrofílie
Lidé milující stromy. Doslova. Tak jako běžný chlap má raději blondýny než brunety, tak pravděpodobně i dendrofil preferuje sekvojí před břízou a kdo neměl dub, neví, co je láska.

4. Flatulofilie
Jedná se o lidi, kteří při milování vyžadují od partnera „prdění“. Pokud patří Váš partner mezi flatulofili, prdění je pro ně sexy a vzrušující!

 
Shreddies-underwear-that-stops-farts-smelling_dezeen_5.93665603

5. Parafilický infantilismus
Opravdu, ale opravdu podivný fetiš! Spočívá v tom, že člověka vzrušují dětinské projevy. Představte si, že byste navlékli partnerku do plen, dali jí do rukou láhev a těšili se z toho, že se chová jako malé dítě.

6. Salirofílie
Uspokojení pramení z toho, když pěkného člověka proměníme na ošklivého. Ať už roztrháním šatů, zničením makeupu a účesu, nebo dokonce i vážným zraněním a zanecháním ošklivé jizvy. Au!

7. Vorarefílie
Tak tento fetiš nám opravdu nejde do hlavy. Jak může někoho vzrušovat fakt, že ho jiný člověk sní? Samozřejmě, i vorarefília má dvě strany mince – může jít i o požitek z jedení partnerky. Od samé lásky vás kočka sní.

8. Agalmatofílie
Agalmatofílici milují sochy. Buď doslova, nebo by se jimi nejraději staly. Pravděpodobně jim nevadí, že jejich partnerky jsou chladné.

9. Formicofílie
Sexuální vzrušení dosaženo díky pokousání či kousnutí malého hmyzu. Vosy, komáři, mravenci … představte si, že někoho tyto letní otravné kreatury vzrušují!

 
dendrofilia.08158547

10. Katoptronofílie
Tento fetiš mají mnozí z nás a nevědí o tom. Ve skutečnosti jde o sexuální vzrušení objekty, které jsou v zrcadle, ideálně vlastním odrazem. Nejznámější příklad je zrcadlo na stropě či jakékoliv zrcadlo v ložnici, do kterého se rádi během sexu podíváme.

11. Oculolinctus
Lízat oči? Tak vypadá fetiš číslo čtyři. Je to nechutné, plné zbytečných bakterií a zánětu spojivek … ale aspoň se snadněji naučíte aplikovat čočky.