Na tyto ženy si ve virtuálním světě dávejte pozor

Na tyto ženy si ve virtuálním světě dávejte pozor 1

Když si hledáte novou partnerku, tak je dobré si potenciální adeptku na místo po vašem boku proklepnout na sociální síti. Její profil dokáže o ní prozradit víc, než by si možná přála. Při následujících statusů byste měli zpozornět. Dříve či později se projeví její charakter z internetu i v přímém kontaktu, což vám nemusí být po chuti.

„Och, cítím se tak ošklivá :(“
Ženská, která píše statusy o tom jaká je ošklivá má vážné problémy se sebevědomím nebo zoufale touží po komplimentech od ostatních. Nic pro vás.

„Pijemeeee!“
Party-babenky vypadají na první pohled jako centrum zábavy. Kolem půlnoci se ale začínají měnit na tackajúce se mátohy, které si často ohlížejí obsah svého žaludku. Potřebujete mít na krku takovou přítěží o kterou se třeba každý večer starat a ještě vám stihne i vynadat?

„Jestli chceš aby byl svět lepší, staň se ty lepším.“
Podobné motivační příspěvky zveřejňují zejména ženské, které se toho vůbec nedrží. Zřejmě měli pouze chvilkové zamlžení mysli, kdy jim napadlo něco rozumné a hned se o to museli podělit s ostatními.

„Včera jsem viděla mého bývalého s nejošklivější holkou v okolí! Haha tak mu třeba!“
Pokud profil vašeho nového objevu zaplněný obsahem o její expříteli, tak na ni rychle zapomeňte. Ještě stále se nevzpamatovala z rozchodu a vy se snadno můžete stát pouze loutkou, kterou se chce před bývalým předvést, aby mu ukázala, že dokáže bez něj žít (i když nedokáže).

 
alone-cry-red-head-sad-sea-Favim.com-125066_large

„Nesnáším prokleté ranní zácpy! ACH!“
Když komplikovaná doprava nebo neschopná číšnice ji dokáže vytočit až tak, že se musí vysťažovať všem na Facebooku, tak si představte, jaká nerváčka to musí být osobně. Pokud byste si s ní něco začali, tak byste museli neustále poslouchat její výlevy.

„Modli se, jak by si mluvil s Bohem, neboť říkáš!“
Přehnaně věřící dívka vás bude asi jen těžko naplno milovat. První místo v jejím srdci bude mít navždy Bůh (o sexuální abstinenci až do svatby ani nemluvě) a každý den to budete mít na talíři. Ale dříve než začnete jíst se třeba pomodlit!

„Pokud se mnou nesouhlasíš, tak si mě vymaž z přátel!“
Někteří lidé nedokáží sebrat jiný názor a podívat se na věc z jiného úhlu. Pokud jim řeknete svůj názor, oni si ten svůj budou tvrdohlavě zastávat do takové míry, že jsou ochotni dávat ultimáta i o ukončení přátelství. Plánovali jste si něco začít s ženskou, co dává ultimáta na Facebook? Dejte jedno i vy sám sobě – pokud nechcete přijít o nervy, zapomeňte na ni.

„Řekni mi do očí, jaký máš se mnou problém!“
Podobná diagnóza jako předchozí. Dívky, které dávají bojové výzvy na sociální sítě jsou v realitě hádavé fúrie, které neustále vyvolávají konflikty. Hádala by se s vámi i celý den.

„Pohladila jsem v obchodě čivavu, co měla na boku srdíčko!“
Ano, je hezké umět se těšit z maličkostí, ale netřeba to přehánět. Šestihodinové rozplývání se nad motýlem, kterého ráno viděla vám bude lézt na nervy a nebude se to zlepšovat. Podobné citlivé duše nejsou stavěné na dlouhodobější vztah, nejprve musí dospět a uvědomit si realitu.