NAČEPUJTE SI PIVO PŘÍMO Z LÁHVE, STAČÍ VÁM NA TO TENTO MALÝ PŘÍSTROJ

NAČEPUJTE SI PIVO PŘÍMO Z LÁHVE, STAČÍ VÁM NA TO TENTO MALÝ PŘÍSTROJ 1

Milovníci piva se shodují v jednom: nejlépe chutná správně vychlazené a čerstvě načepované. Takový zážitek donedávna nabízeli pouze kluby, bary a podniky, ve kterých se nacházel výčep. Dnes si však můžete požitek z napěněného zlatavého moku vychutnat i u vás v obývacím pokoji, a to z obyčejné láhve.

Poděkujte za to pivním fanatikem, kteří hledali způsob, jak vylepšit chuť piva. Nalít si ho z láhve či plechovky jim ke štěstí nestačilo. Rozhodli se zkonstruovat přístroj podobný tomu, jaký se používá na točení piva v podnicích. Samozřejmě, v menším provedení, aby bylo snadné brát ho s sebou i na cesty.

„Náš první rok bádání byl vytrvalou snahou o pochopení, výzkum a vývoj, s větším množstvím poruch, než se dá spočítat,“ píše se na oficiální stránce domácího výčepu Fizzics. Nakonec však páni dospěli ke zdárnému konci a dnes nabízejí na trhu svou novinku, o níž se zmínilo několik známých médií, včetně Daily Mail a Discovery Chanel.

Výrobci slibují zlepšení chuti piva

Přístroj využívá 4 AA baterie, takže s hledáním zásuvky si nemusíte dělat starosti. Tvůrci mysleli i na jeho přenášení a uskladnění, udělali ho proto mimořádně lehkým a nabízejí také tašku, do které se celé zařízení jednoduše vejde. K Fizzics se navíc dá dokoupit limitovaná edice nerezové láhve o objemu téměř 2 litry. Tu jen naplníte pivem a vložíte dovnitř přístroje.

Fizzics má v horní části odklápěcí víko s hadičkou a v něm velký prostor na láhev či plechovku piva. Použít se dá jakýkoliv rozměr balení, dostupný na našem trhu. Stačí ho jen otevřít, vložit do něj hadičku, zaklapne víko a pomocí páky naplnit pohár svým oblíbeným nápojem. Do vnitřního prostoru můžete vložit i sáčky s ledem, které pivo udrží chladným během 48 hodin.

Technologii tekutiny a plynu, díky níž přístroj vyrobí hustou a dlouhotrvající pěnu složenou se stejně velkých bublinek, si dali výrobci patentovat. Kromě toho se zaručují, že tento domácí výčep dokáže zlepšit chuť jakéhokoliv druhu piva. Navíc nevyžaduje žádné vyměnitelné CO2 náplně či drahé náhradní díly. Cena tohoto zázraku je 199 dolarů, včetně mezinárodního poštovného.