Vstupenky do muzea Musée d ‚Orsay

Vstupenky do muzea Musée d 'Orsay 1

Muzeum Musée d’Orsay je jedním z nejnavštěvovanějších uměleckých muzeí na světě, každoročně přitahuje miliony návštěvníků z celého světa. Toto impozantní muzeum se nachází v bývalém vlakovém nádraží, které bylo přestavěno na galerii, aby mohlo pojmout nespočetné umělecké poklady. Vstupenky do Musée d’Orsay vám poskytnou neomezený přístup po celou dobu vaší návštěvy, takže můžete prozkoumat muzeum ve vlastním tempu. Mnoho lidí věnuje návštěvě muzea tři až čtyři hodiny, ale není neobvyklé strávit zde celý den.

 

Při vstupu do muzea vás uvítá brožura, která vám poskytne užitečné informace a usnadní vám orientaci v tomto rozsáhlém muzeu. Je důležité mít na paměti, že stálá sbírka Musée d’Orsay je rozdělena do různých oblastí, které pokrývají několik důležitých uměleckých období. Ať už jste fanouškem impresionistického umění, postimpresionismu nebo jiných uměleckých směrů, měli byste si předem naplánovat, které části muzea chcete navštívit a na co se chcete zaměřit.

 

Pokud jde o nejlepší čas k návštěvě muzea, většina návštěvníků doporučuje úterý nebo pátek, kdy je muzeum méně rušné. Pro ty, kteří mají těžkosti s návštěvou v těchto dnech, může být výhodou využití prodloužených otvíracích hodin ve čtvrtek večer, kdy je návštěva méně rušná. Mimo turistickou sezónu, zejména v měsících listopad až březen, je také ideální doba pro návštěvu.

 

Vstupenky do Musée d’Orsay také zahrnují přístup k dočasným výstavám, které jsou často velmi populární. V muzeu je také několik kaváren a restaurací, kde si můžete odpočinout a vychutnat si něco k snědku. A pokud máte zájem o nakupování, muzejní obchod nabízí širokou škálu suvenýrů, knih, reprodukcí uměleckých děl a dalších položek.

Při zakoupení vstupenky online se vyhnete dlouhému čekání ve frontě a ještě ušetříte. Cena vstupenky od 416 Kč.

Vstupenky možno online zakoupit zde

Navštívit Musée d’Orsay je zvláštní zážitek, který by neměl chybět v žádném itineráři návštěvy Paříže. Se svou bohatou sbírkou uměleckých děl, přátelským a informovaným personálem a působivými prostory je to místo, které vás zcela pohltí a nadchne. Takže si kupte vstupenku, vydejte se na cestu a prohlédněte si vše, co toto nádherné muzeum nabízí.