DARA ROLINS POŽEHNALA NOVÉMU LUXUSNÍMU BUTIKU V&E FASHION. “PAŘÍŽ PŘICHÁZÍ DO BRATISLAVY!“

DARA ROLINS POŽEHNALA NOVÉMU LUXUSNÍMU BUTIKU V&E FASHION. “PAŘÍŽ PŘICHÁZÍ DO BRATISLAVY!“ 1

Móda je pojem i na Slovensku. Přímo v historickém centru Bratislavy přibyl na ulici Laurinská 18 známé jako ulicí módy nový exkluzivní a jedinečný butik s názvem V & E FASHION, jehož tváří butiku se stala ne méně známá slovenská herečka Danica Jurčová.

_MG_6154Vyvrcholením otevření butiku bylo uspořádání Wellcome párty v centru Bratislavy, na kterou byla pozvána jen hrstka vyvolených. Přivítání na červeném koberci s pohárkem Prosseco a módní přehlídkou stylových francouzských značek Waggon Paris a Exaltation bylo velkolepé.

Dámám jiskřily oči při pohledu na vkusné předvázené  modely a pánům pochopitelně z krásných modelek. Požehnat novému butiku přišli i hvězdy slovenského showbyznysu jako Dara Rollins, Karin Hajdu, či Karin Majtánová.

Dara nezklamala a předvedla úžasnou show. Odzpívala nejen své nové hity, ale společně s hosty si zavzpomínala písněmi jako Zvonky štěstí, andílka můj, Co o mně víš a podobně.

My jsme se velkolepé párty zúčastnili, přinesli dobrou náladu, fotoaparáty a položili majiteli Petrovi Potočná pár otázek.

Známá ulice Laurinská se už nějaký čas pyšní značkami jako Waggon Paris a Exaltation, proč právě tyto  značky?

Chtěli jsme přinést něco nového, co na Slovensku ještě není velmi známé. Značka Waggon Paris je ukázkovou formou, která zvýrazňuje ženskou krásu a značka Exaltation Paris je zase ukázkou ženské elegance. Myslíme si, že spojení těchto dvou značek dokonale sedí pro slovenské ženy, které jsou dost známé svou krásou … tak proč tu krásu nezvýraznit luxusem z Paříže.

Vsadili jste na Francouze, můžeme očekávat v blízké budoucnosti i něco z italské módy?

Říká se, že Paříž je město módy. Pokud si představíte Paříž napadne Vás něco krásné, něco až luxusní. Ne každý má možnost a čas jít nakoupit přímo do města módy a proto jsme Paříž přinesli do centra našeho města. Co se týče italské módy? Možná časem. Nechte se překvapit;).

O nás slovácích  se říká, že máme rádi tradice a to se odvíjí i na našem stylu oblékání. Jak vnímáte vkus oblékání nás Slováků? Změnili byste něco?

Co se týče stylu nás Čechů, tak si myslíme, že Slovensko je jedna ze zemí, která kráčí is módou. Samozřejmě můžeme se zařazovat do různých stylových kategorií, existují i ​​lidé z naší země, kteří módu neregistrují a nosí to, co uznají za vhodné. Měnit bychom nechtěli nikoho a nic jen přinést a ukázat něco nového z jiného koutu Země.

Tváří Vašeho butiku se stala slovenská herečka Danica Jurčová. Proč právě Danica?

Danica Jurčová je typ ženy, kterou lze registrovat dříve než nositelku „casual fashion“ to byl jeden z hlavních důvodů, proč právě ona. Oslovila nás jednoduchá krása, která z ní vyzařuje. Je to reprezentativní žena a jak jsme již zmínili, značky, které u nás najdete jsou kombinací ženskosti a elegance a se spojením pravé slovenské krásy se vytvořil dokonalý celek vystihující náš butik. “

Co byste našim čtenářům na závěr poradili?

Rádi bychom nejen Vás, ale i vašich čtenářů pozvali do našeho nově otevřeného butiku a tam jim s velkou radostí poradíme.

Butik jsme už navštívili i my a můžeme konstatovat, že má styl. Posuďte sami, Laurinská 18.