NEJBEZPEČNĚJŠÍ LUXUSNÍ TREZOR NA SVĚTĚ

NEJBEZPEČNĚJŠÍ LUXUSNÍ TREZOR NA SVĚTĚ 1

Trezor v domě. Majetnější lidé ho kupují, aby do něj ukládali své cennosti, ale ani to neodradí vynalézavých zlodějů. Někteří své cennosti dávají do bezpečnostních schránek v bance. To však také není nejlepší výběr.

Futuristický trezor inspirovaný stylem steampunk je pastvou pro oči

Často se z médií dozvídáme, kde všude byla vykradena banka. Pro člověka, který chce mít své cennosti v naprostém bezpečí, nabízíme trezor Fortress od německé firmy Döttling. Ta vytvořila nedobytnou pevnost. Prohlásila, že je to nejbezpečnější luxusní trezor na světě. Trezor je k dispozici v různých konfiguracích a jeho krytí může dosáhnout až jeden milion dolarů!

Nejbezpečnější trezor na světě obsahuje více menších trezorů, do kterých je možné uložit až 14 kusů luxusních hodinek Pokud je i to málo, pro oddané milovníky doutníků se zde nachází speciální zásuvka na doutníky vyrobena ze španělského cedru, která má vlastní zvlhčující elektronický systém.

Na povrchu tohoto kolosu je čalounění z telecí kůže. Prodává se ve 3 třídách. Z každé třídy bude vyrobeno pouze 10 kusů. Bohužel, cenu nezveřejnily.