NEJDRAŽŠÍ SLUNEČNÍ BRÝLE OD BENTLEY. „S KŘÍDLY NA OČÍCH“

NEJDRAŽŠÍ SLUNEČNÍ BRÝLE OD BENTLEY. "S KŘÍDLY NA OČÍCH" 1

Vždy, když luxusní značka naváže spolupráci s jinou značkou, můžeme očekávat velkolepý výsledek. Jinak tomu není ani teď, když výrobce luxusních automobilů Bentley spolupracuje s luxusní značkou brýlí jménem Ested.

Na oslavu jejich už roční spolupráce vznikla jedinečná kolekce slunečních brýlí z ryzího zlata (červené, bílé), stříbra a platiny s ručně leštěným smaltovaným písmenem „B“ na obou bočnicích. Brýle byly vytvořeny pro denní nošení a jejich vzhled odráží uvolněný a neformální životní styl řidičů Bentley.

Všechny rámy jsou ručně vyráběné, individuální očíslované a omezené pouze na 100 kusů pro každou variantu. Čočky brýlí nabízejí 100% ochranu proti UV záření a použití přírodních materiálů a povrchových úprav, jako je dřevo a kůže, zajišťuje spojení s ručně vyráběným interiérů automobilů Bentley. Jejich Součástí je na zakázku vyrobený kožený box, který dokonale zapadne do interiéru automobilu Bentley Mulsanne. Barvu boxu si samy vyberete při objednávce.

Ceny za limitovanou edici zlatých variant začínají na € 10,000, stříbrných € 7,000 a varianta brýlí z platiny by Vás stála € 31.500.