NEJDRAŽŠÍ  VIZITKA NA SVĚTĚ V HODNOTĚ $ 1500 DOLARŮ

NEJDRAŽŠÍ  VIZITKA NA SVĚTĚ V HODNOTĚ $ 1500 DOLARŮ 1

Pokud si myslíte, že vizitky jsou jen kouskem papíru pro vaše kontaktní údaje, budete muset změnit svůj obchodní kvocient. Protože na detailech záleží! Očko u obchodního partnera si uděláte i tím jako vizitka vaší firmy vypadá. Sice, to není pravidlo, ale odtrhávání nebo špinavou vizitkou, bez tématiky shodnou s činností vaší firmy si dobrou mínění neuděláte.

Měřítku reprezentace společnosti z Anglie s názvem Black Asrtrum jen málokterá může konkurovat. Asi žádná. Společnost, která se zabývá výrobou vizitek pro náročnou klientelu navýšila své hodnoty a vydala nejdražší vizitku na světě, jejíž cena se odhaduje na $ 1500 dolarů. Inspirovala se švýcarskou precizností, kvalitou a tím nejcennějším a zároveň nejmenším co může být, diamanty.

I vaši společnost může reprezentovat jedinečná vizitka s logem vaší firmy a vaším jménem uprostřed vzorů vykládaných diamanty. No levné to nebude. Minimální odběr vizitek je 25 kusů, což je jedná sada nejen vizitek, ale i briliantů ve váze 30 karátů. Sady jsou prodávané v různých baleních 25 ks, 50 ks nebo 100 ks karet.

Podle majitele společnosti Sufiana Khawaja:

“ Měli jsme několik žádostí od amerických celebrit a mezinárodních obchodníků, ale naše karty jsou nabízeny pouze na pozvánky, čímž odráží naši touhu sloužit jen tím vybraným!”