Nejkrásnější vagíny na planetě

Nejkrásnější vagíny na planetě 1

Pořádně otevřete oči. Možná i vy nějakou dnes uvidíte živě. Ty nejkrásnější vagíny vytvořila matka příroda rovnou před našima očima a pozor páni, ne všechny jsou schované pod kalhotkami.

Traduje se, že praseti se pouze o kukuřici sní ao čem by se mělo snít správnému chlapovi? Našemu světu přece dominují pěkné vagíny, proto jejich nepřehlédneme skutečně nikde.

 
2457583

Unikátní přírodní scenérie
Jak doširoka rozkročená žena. I tak může vypadat vstup do jeskyně. Nemluvíme schválně do jeskyňky, abychom nikoho nedezorientovali. Jeskyně porostlé hustým porostem. Už něco tušíte? Přesně tak. Jde o skalní otvory, obklopeny náletovými dřevinami. Vstup jen na vlastní nebezpečí. Odpaniť jeskyně nepoznané nemusí být vždy nejbezpečnější. Proto je lepší kochat se pohledem, nebo vejít pod odborným dohledem.

Květiny
Ženy je milují možná i proto, že v některých se přímo vidí. Minimálně tu důležitou část jejich těla a proto je s květinami spojuje přímo sesterské pouto. Květ ženu potěší vždy a nás potěší, pokud se podíváme na listy. V lupenech růží se dá hodně vyčíst, ale co to ukáže i orchidej a další exotické krásky. Jen abyste nechodili pak příliš nadržený.

Kamenná krása
Není chladná, to ani z daleka. Zub času, voda, déšť a povětrnostní podmínky věděli často do kamene vrýt malé umělecké dílo. Krásné formována, se vším, co vagína má mít včetně pysků a klitorisu. Je to jen náhoda, nebo ten vesmírný architekt má také slabost pro přímo nebesky přitažlivé tvary, které ženám otiskem mezi nohy?

 
1579831

Stromy
Růstem vytvářejí ve dřevě strukturu a často se na pařezech a větvích objeví i díry, které se formují až nápadně do stejných parametrů. Dokonce se nám zdá, že při detailním pohledu na přírodu lze klidně vyloučit kruh jako dokonalý geometrický tvar. Určitě je jím vagina.

Na pláži nikdy nejste sami
Léto je skvělé využít k sbírání mušliček. Nejen těch dvounohých. More samo vyvrhne mnoho novotvarů, v nichž oko zkušeného lovce ženskosti ví vidět více než všichni ostatní. Odnesete si ty nejkrásnější letní suvenýry.