NEJSTYLOVĚJŠÍ MUŽI OSCAROVÉHO VEČERA!

NEJSTYLOVĚJŠÍ MUŽI OSCAROVÉHO VEČERA! 1

O jedné hodině v noci z neděle na pondělí patřil tento čas předávání jedné z nejvzácnějších ocenění vůbec – předávání Oscarů. Začal se gala večer, na který se čekalo celý rok a vyvolalo velké emoce. I když je odevzdávání  cen odměňováním za nejúspěšnější filmové projekty za rok 2015, velkou roli zde hraje i módní policie. Kteří ze známých mužských tváří byly nejlepší oblečení?

Na začátek musíme jakmile prvního vzpomenout Leonarda DiCapria, který na tuto sošku čekal několik let. Konečně se mu to podařilo a při přebírání složky si vysloužil i standing ovation. Oscara získal za nejlepšího herce v hlavní roli. V této kategorii se nacházel i známý herec Matt Damon, kterému to také velmi slušelo.

Starší herec Mark Rylance, který si přišel na pódium vzít sošku za nejlepšího herce ve vedlejší roli, nevsadil na černý oblek, ale tmavomodrý, který mu dobře seděl. Při této barvě i zůstaneme, protože herec Mark Ruffalo nechtěl být jen černo-bílý. Zkombinoval proto do „outfitu“ i modré sako.

Velmi příjemně překvapil i Jared Leto, který nikdy nejde s davem. Už minulý rok si namísto pověstné černé oblékl bílé sako s červeným motýlkem a módní kritici byli nadšeni. Tentokrát sice sáhl po černé, ale velmi dobře ji zkombinoval s červenou, která lemovala okraje a na místo motýlka přidal růži.