NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ŽENY A JEJICH DCERY, KTERÉ KRÁČEJÍ V ŠLÉPĚJÍCH SVÝCH MATEK

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ŽENY A JEJICH DCERY, KTERÉ KRÁČEJÍ V ŠLÉPĚJÍCH SVÝCH MATEK 1

Téměř pro každou ženu je ve všech směrech vzorem právě její matka. Matky vždy chtějí pro své dcery to nejlepší – usměrňují jejich svými radami, podporují v kariéře a jsou svědky jejich významných životních momentů.

Samozřejmě, jinak to není ani při nejbohatších ženách světa, které ze svých dcer vychovali vlastní (téměř) stejné kopie – nejen co se týče vzhledu, ale i úspěchu v kariéře. Věta „jaká matka, taková Katka“ v případě celebritních dvojic matka-dcera platí na 100%.

Yolanda, Gigi a Bella Hadid

Gigi a Bella Hadid se staly známými jmény módního průmyslu za opravdu krátký čas. Úspěch těchto mladých žen není žádným překvapením, protože jejich matka Yolanda je také mezinárodně úspěšnou supermodelkou. Gigi podle časopisu Forbes dokonce patří mezi nejlépe placené světové modelky – umístila se na 5. místě. Yolandin syn Anwar, podobně jako jeho sestry, nedávno také odstartoval svou modelingovou kariéru. Členové rodiny Hadidovců se nebojí navzájem veřejně projevovat podporu a lásku, o čemž svědčí mnohé jejich společné fotografie.

Beyoncé a Blue Ivy

Blue Ivy díky péči své matky, populární zpěvačky Beyoncé, vyrůstá v lásce a luxusu. Když její otec Jay-Z v roce 2012 vydal singl „Glory“ featuring B.I.C. (Blue Ivy Carter), stala se ve svých dvou letech nejmladší osobou, která se objevila v světovém hudebním žebříčku Billboard. Jay-Z se spolu s dcerou umístil na 74. místě. Dnes má Blue Ivy 4 roky a není pochyb, že se z ní stane stejně úspěšná hvězda jako její matka. Velké šance jí totiž dává samotný původ a zázemí rodičů.

Cindy Crawford a Kaia Gerber

Kaiu, mladou perspektivní modelku, jsme již zmínili v článku o nejbohatších potomcích celebrit. Cindy Crawford je perfektním příkladem supermodelky, která si dokázala vybudovat celosvětový úspěch. Kaia svými dosavadními úspěchy dokazuje, že se rozhodla pevně kráčet ve šlépějích své mámy. K získávání stále větší popularity její napomáhají i sociální sítě, na kterých má tisíce followerů. Dnes 15letá Kaia před dvěma lety podepsala smlouvu s prestižní modelingovou agenturou IMG, která zastřešuje nejúspěšnější modelky současnosti.

Michelle, Sasha a Malia Obama

První dáma Michelle Obama je známá svým působivým vkusem a v Americe je přirovnávána k předchůdkyním Jackie Kennedy a Nancy Reagan. Více než cit pro módu, působivý je i Michellin boj proti dětské obezitě. Tato první dáma Ameriky stojí za založením projektu Let ‚Move !, jehož cílem je řešit dlouhotrvající problém s obezitou. Dcery Obamových, Sasha a Malia, vyrůstaly před očima celé Ameriky a odráží se v nich krása a odvaha jejich matky.