NEJVÝŠE POLOŽENÝ REZORT S VÝHLEDEM NA KARIBIK, V KTERÉM BUDETE CHTÍT ZASTAVIT ČAS!

NEJVÝŠE POLOŽENÝ REZORT S VÝHLEDEM NA KARIBIK, V KTERÉM BUDETE CHTÍT ZASTAVIT ČAS! 1

Jedinečné místo vysoko na hřebeni vrcholu ostrova Mustique Vás oslňujícím výhledem na východ Slunce nad Atlantickým oceánem a jeho setkání s Karibským mořem okouzlí natolik, že budete chtít zastavit čas.

Přesně tato představa se může stát skutečností pro každého z nás, kdo si na rodinnou dovolenou připraví minimálně $ 40.000 dolarů na jeden týden. Ohromující vílev stylu Safari a s panoramatickým výhledem na oceán uprostřed země, ve které žije pouze 500 obyvatel ve vás vyvolá závan orientálních a afrických zvyků.

Opium Mustique nabízí ubytování třech různých rozměrů komfortu s minimálním rozdílem, ubytování v hlavní budově nebo ubytování ve dvou sousedních maličkých penzionech, z nichž jeden má svůj vlastní bazén dlouhý 15 metrů.

V každém plně klimatizované pokoji se nachází televize a Wi-Fi připojení. Vily vyzdobené přírodními materiály nabízejí sofistikovaný zvukový systém „Multi-Zone“, který lze spárovat s každým produktem od Apple.

Hlavní vila disponuje bazénem dlouhým více než 22 metrů, který je obklopen sluneční terasou a salonkem. Dále v ceně můžete využít domácí kino v každé z koupelen, pracovnu, posilovnu, trezor v každé ložnici, hernu, trampolínu a vodní pólo.