Nemáte přítelkyni, ale chcete sex? Máte pět možností jak na to

Nemáte přítelkyni, ale chcete sex? Máte pět možností jak na to 1

Jen proto, že nejste ve vztahu, nemusíte sexuálně abstinovat. Existuje mnoho scénářů jak si můžete užít i když nemáte stálou partnerku. Přečtěte si pět nejčastějších situací, při kterých si vrznete bez přítelkyně.

1. Pod vlivem alkoholu
Jste venku a pijete. Čím více pijete tím víc si chcete vrznout. No víte, že zřejmě to nebude nejlepší sex vašeho života ale jeden nikdy neví. Když jste opilý, projevují se vaše lovecké pudy, flirtujete a cítíte se osamělý, tehdy vám žízeň uhasí pouze trochu sexu. Snadno narazíte na ženu v podobné situaci, v podobném podnapilém stavu a vzájemně si pomůžete ukojit své potřeby.

2. Když byste chtěli, aby šlo o víc než o sex
Už nějaký ten čas spolu spíte a říkáte si, že v tom umíte pokračovat i bez citů a vazeb. Namlouvá si, že jste vyrovnaný, vyspělý a že to dokážete. Užijete si sex a když je pak, tak toužíte si ji k sobě trochu přivinout, popovídat se o životě, prostě chcete něco víc. Tváříte se, že vám stačí pouze sex, ale víte, že lžete sám sobě.

 
1366918418_11395

3. S kamarádkou
Možná to byla jen otázka času, vždyť se upevňovacích a flirtujete spolu odkdy jste se poznali. A možná jste opravdu pouze kamarádi, kterým se o společném sexu nikdy ani nesnilo, ale všechno je jednou poprvé. Je jedno který typ kamarádství máte, ale jedno je jisté, znáte se dlouhá léta a to dělá sex ještě lepším.

Sex mezi kamarády je vždy dvousečná zbraň, možná naruší vaše přátelství a možná právě naopak, změní jej na partnerství. A ještě je možný jeden závěr: budete si dlouhodobě spokojeně užívat skvělý sex s osobou, na níž vám záleží – s vaší nejlepší kamarádkou.

4. Čirou náhodou
V ten den jste neplánovali mít sex. Ale někdy se stává, že se vyskytne nějaká příjemná možnost užít si. Když si uvědomíte, že toto jste dnes nečekali, pouze se nadechněte a pokračujte na cestě k požitku z náhodného sexu.

5. Když oba víte, že byste neměli
Kamarádova bývalá, vaše bývalá nebo nějaká zadána. I vy i ona jste si vědomi, že byste si to neměli spolu rozdávat, ale příchuť zakázaného ovoce vás oba láká a přidává sexuálnímu zážitku grády. Nemělo se to stát, ale to neznamená, že to budete litovat. Právě na takové chvíle se nezapomíná a obvykle na ně aktéři vzpomínají jako na nejlepší sex v životě.