FANTASTICKÁ  ČTYŘKA – TOP POTRAVINY PRO VAŠI FRESH POSTAVU

FANTASTICKÁ  ČTYŘKA - TOP POTRAVINY PRO VAŠI FRESH POSTAVU 1

Pokud jste pro své vysněné cihličky udělali absolutně ,, všechno „a přesto se neustále skrývají pod tíhou kožního tuku, nastal čas, abyste se podívali na váš každodenní jídelníček. I přes fakt, že krásné slunečné období máme již pár měsíců za sebou, být zdravý a fresh se vyplatí v každé životní situaci.

Magazín mužů Healts uvádí, že je vhodnější jíst menší porce jídel spolu se třemi až čtyřmi litry vody denně. Pokud se nemíníte vzdát nočního vykrádání chladničky, ujistěte se, že obsahuje jen ty nejzdravější potraviny. Výbornou zprávou je fakt, že nemusíte jíst méně, stačí když budete konzumovat ty správné potraviny, které patří k fantastické čtyřce!

Brokolice

Tato tmavozelená zelenina je při dodržování správné životosprávy absolutní nutností. Přestože obsahuje živiny i vlákninu, jeden z mnoha výzkumů potvrdil, že jako jedna z mála potravin dokáže váš žaludek nasytit na delší dobu. A to is benefitem vysoké možnosti úspěšného shazování nepotřebných kil.

Vajíčka

V důsledku toho že obsahuje vysoké množství bílkovin je ranní omeleta před namáhavým tréninkem vynikající volbou. Avšak vajíčka obsahují živiny s názvem chlolín, který rapidně pomáhá zvyšovat metabolismus. Pokud toužíte aby vaše spalování bylo dvojnásobně rychlé, zařaďte do svého jídelníčku vajíčka i během svačiny.

Zelený čaj

Studie ukazují, že lidé kteří si dopřejí denně čtyři nebo pět šálků zeleného čaje stráví v žaludku mnohem více tuku, než jeho „ne-milovníci.“ Průzkum zveřejněný v časopise International Journal of Obesity tvrdí, že zelený čaj obsahuje přirozenou chemickou sloučeninu epikatechin. Způsobuje, že tělo odstraní tuk jako nepotřebné palivo.

Libové maso

Vědci se shodují, že čím je maso v rámci nutriční hodnoty štíhlejší, tím je výživnější. Množství bílkovin které obsahuje, vás zasytí, aniž jste byli nuceni přejídat se. Je prokázáno že takové maso snižuje množství tuku až o 35%. Skvělou a zároveň chutnou možností je kuřecí, krůtí maso nebo losos. Navíc kromě bílkovin, krůtí prsa obsahují skoro jednu třetinu vitamínu B6, zatímco losos má v sobě potřebné omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které napomáhají v boji proti zánětu.