Nevýdaná elegance v podobě Panerai Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon Tourbillon GMT

Nevýdaná elegance v podobě Panerai Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon Tourbillon GMT 1

Italsko-švýcarská firma Panerai dokázala, že umí vytvořit komplikované kodinky, přesto elegantní. Model byl představený v lednu na salónu SIHH a je na řebříčku komplikovaných hodinek, až na samém vrcholu.

Panerai Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon Tourbillon GMT má pouzdro velké 49 mm a je vyrobeno z 18 karátového červeného zlata. Model obsahuje první 30 sekundový in-house tourbillon a dvě minutové repetice. Inspirace pochází z námořní historie, a to v podobě odbíjení lodního zvonu při zhoršené viditelnosti.

Strojek P2005/MR(2800 v/h, rezerva na 96 hodin) je ručně natahovaný a má tři zvony a stejný počet kladívek. Výsledkem je nádherná zvonkohra.

Panerai-Radiomir-1940-Minute-Repeater-Carillon-Tourbillon-GMT-PAM600-7

Pokud cestujete, hodinky obsahují zvukovou signalizaci pro obě časová pásma, indikátor je umístěný na pozici 9 hodiny.

Panerai Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon Tourbillon GMT si budete moci koupit ve vybraných hodinářstvích, jen na objednávku za částku přesahující něco málo přes 9 miliónů korun.

Zajímá vás značka hodinek Panerai Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon Tourbillon GMT, které jsou inspirovány námořní historií, a to v podobě odbíjení lodního zvonu při zhoršené viditelnosti?