Nezapomenutelný zážitek v Gordes du Verdon

Nezapomenutelný zážitek v Gordes du Verdon 1

Připrav se na nezapomenutelný zážitek, když vstoupíš do krásné francouzské krajiny na celodenním výletě. Tento dobrodružný zájezd je organizován francouzskou cestovní agenturou French Riviera Sightseeing, která sídlí na adrese 06200, Nice, FR. Pokud budeš potřebovat jakékoliv další informace nebo pomoc, neváhej se obrátit na centrum nápovědy Tiqets.

Cestovní program začíná brzy ráno v 8:00 a v průběhu dne si můžeš užít až 10 hodin cestování a objevování. Bez ohledu na to, zda je cestování pro tebe obtížnější, nemusíš se bát. Tento výlet je přizpůsoben tak, aby byl bezbariérový a dostupný pro všechny.

Užij si výklad o historii a kultuře těchto úžasných míst od zkušeného průvodce, který mluví několika jazyky, včetně angličtiny, arabštiny, francouzštiny, italštiny, němčiny, portugalštiny, rumunštiny, ruštiny a španělštiny.

Ve své cestě budeš mít možnost navštívit některá z nejkrásnějších míst ve Francii, včetně roklí Verdon, známých jako Velké kaňony Evropy, a fotografovat fialová pole levandule s výhledem na zasněžené Alpy.

Dále zavítáš do okouzlující středověké vesnice Moustiers-Sainte-Marie, kde si můžeš dopřát chutný oběd a prozkoumat místní trhy a obchody.

V ceně zájezdu je zahrnuté vyzvednutí a následné vrácení zpět do tvého ubytování, profesionální vícejazyčný průvodce a láhev vody. Co není zahrnuto, jsou jídlo a další osobní výdaje.

Vstupenky zakoupíš online zde:

 

Setkávacím místem pro tento výlet je 6 Avenue des Pins, 06200, Nice. Budeme tě očekávat s okamžitě doručenou vstupenkou, kterou můžeš mít buď v tištěné verzi, nebo v mobilu.

Pamatuj si, že v případě potřeby můžeš svou rezervaci zrušit nebo přesunout až do 24 hodin před plánovanou návštěvou.

Prožij takto den plný dobrodružství a objevování s French Riviera Sightseeing a užij si nezapomenutelný zážitek z návštěvy těch nejkrásnějších míst ve Francii.