Pařížská instituce- Fondation Louis Vuitton

Pařížská instituce- Fondation Louis Vuitton 1

Poskytujeme vstupenky na Fondation Louis Vuitton, které zahrnují prémiový přístup a bezplatnou kyvadlovou dopravu. Toto je jedinečná příležitost navštívit tuto ikonickou pařížskou instituci, která je dnes otevřena od 10:00 do 20:00. Poskytovatelem těchto vstupenek je sama Fondation Louis Vuitton, jejíž registrovaná adresa je Fondation Louis Vuitton, 75116, Paris, FR.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte se obrátit na naše centrum nápovědy Tiqets. Upozorňujeme, že poslední vstup je možný 1 hodinu a 30 minut před zavírací dobou. Naše vstupenky zahrnují možnost přeskočení fronty a okamžité doručení.

Kromě toho je k dispozici audio průvodce volné tablety jsou k dispozici na uvítací recepci. Fondation Louis Vuitton je přístupná i pro osoby se sníženou pohyblivostí a přijímáme vstupenky v mobilu.

Vstupenky ke koupi online zde:

 

Co je zahrnuto v našem balíčku? Kromě vstupenky na Fondation Louis Vuitton získáte také vstup s možností přeskočení fronty na všechny dočasné výstavy, přístup k prioritní bezpečnostní lince a vstup bez fronty do stálé sbírky architektonických plánů. Zahrnuta je také aplikace audio průvodce ke stažení s prohlídkami bez průvodce a exkluzivním obsahem. A samozřejmě i kyvadlová doprava z a na náměstí Place Charles de Gaulle (zpáteční).

Fondation Louis Vuitton je dílem architekta Franka Gehryho a její exteriér tvoří 3600 skleněných panelů. Pohled na tuto budovu zvenčí je fascinující, ale když vstoupíte uvnitř, zjistíte, že je to ještě velkolepější! V budově se nacházejí stálé a dočasné výstavy současného umění.

Nabízíme také kyvadlovou dopravu z 44, Avenue de Friedland, 75008, Paříž, Place Charles de Gaulle v blízkosti stanice metra „Charles-de-Gaulle Etoile„, exit 2. Kyvadlová doprava odjíždí každých 15-20 minut během otevírací doby Fondation, přičemž poslední kyvadlová doprava opouští Fondation 7 minut po uzavření.

Fondation Louis Vuitton je otevřena v pondělístředu a v sobotu a neděli od 10:00 do 20:00. V pátek je otevřena od 10:00 do 18:00. Adresa Fondation Louis Vuitton je 8 Avenue du Mahatma Gandhi, 75116, Paříž.

Pokud rezervaci zrušíš do 23:59 dne před svou návštěvou, získáš plnou finanční náhradu. Při placení vyber vratnou vstupenku. Tuhle vstupenku nejde přesunout.