Oceanco odhalil novou 120 metrovou super jachtu Amara

Oceanco odhalil novou 120 metrovou super jachtu Amara 1

Oceanco odhalil v Dubaji své plány na stavbu stylové, 120-metrů dlouhé superjachty. Plavidlo dostalo jméno Amara a bylo navrženo ve spolupráci s australským designovým studiem Sam Sorgiovanni Designs. Tento komfortní křižník bude určen pro rodiny a jejich přátel, s kapacitou až 20 hostů.

Pozoruhodným designovým prvkem superjachty je vodopád na horní palubě, Padající do rozlehlého bazénu. K dispozici jsou až dvě kina – jedno na dolní palubě a druhé ve stylu Cabana pod širým nebem. Poskytují mnoho možností jak strávit filmový večer. Pro aktivnějších hosty je k dispozici horolezecká stěna, vodní skluzavky a další zařízení.

Tělocvična je Umístění na horním patře, přičemž prodeji v Překrásný výhled na hvězdy. Součástí wellness centra na spodní palubě jsou lázně hammam se salonu krásy. Na Stejné palubě se nacházíte takové velký plážový klub se snadno přístupem do vody.

Pro majitele superjachty je určena apartmánová kajuta na horní palubě. Její součástí je vlastní bazén s jídelní koutem pod širým nebem, který nabídne prostor pro více než 20 lidí. Sofistikovaný a moderní interiér obsahuje koberce a tkaniny s texturou, prvky z kameny a přírodního dřeva. Amara dokáže proplout 6.000 námořních mil, nebe 11.000 km při cestovní rychlosti 16 uzlu. Maximální rychlost superjachty je 20 uzlu.