Onyx uvádí na trh 13,3palcovou čtečku s displejem E Ink Carta 1250

Onyx uvádí na trh 13,3palcovou čtečku s displejem E Ink Carta 1250 1

xistuje několik možností pro lidi, kteří chtějí převést své e-čtení na rozměry tabletu, včetně Remarkable 2, Kindle Scribe a nového Smart Paper od společnosti Lenovo. Přitom společnost Onyx International uvádí ještě větší Tab X.

Tab X má 13,3palcový displej E Ink Mobius/Carta 1250 s rozlišením 2200 x 1650, s kapacitním dotykem a studeným/teplým předním osvětlením bez blikání. Uživatelé mohou číst e-knihy na velké obrazovce díky všestranné aplikaci NeoReader, ale ti, kteří pravidelně přijímají dokumenty, také ocení, že si budou moci prohlížet stránky A4 bez nutnosti měnit velikost. Druhá indukční dotyková vrstva umožňuje pořizování poznámek, anotací a črtání pomocí dodaného stylusu Pen2 Pro (s přiloženou funkcí gumy), ačkoli zařízení rovněž podporuje vstup z klávesnice Bluetooth pro zvýšení potenciálu produktivity. Nový grafický procesor obsahuje technologii Boox Super Refresh pro rychlou odezvu na obrazovce a byl aktualizován o 4 nové režimy obnovy nakonfigurované pro různé úkoly. Zahrnutí funkce SNOW Field zajišťuje částečné obnovení, když jsou na obrazovce jednoduché textové dokumenty, a zároveň minimalizuje artefakty. Uvnitř E Ink tabletu je osmijádrový procesor Qualcomm podporovaný 6 GB LPDDR4X RAM + 128 GB úložiště UFS2.1 a dvoupásmovou Wi-Fi. Zařízení používá Android 11 pro přístup k aplikacím prostřednictvím Play Store. Velkorysá 6300 mAh lithium iontová baterie slibuje dlouhou dobu používání mimo elektrickou zásuvku, ačkoli skutečná životnost baterie nebyla uvedena. A nechybí integrovaný reproduktor pro poslech audioknih a navíc mikrofon.

Tab X je zabalen v odolné slitině hliníku a hořčíku, displej je pokryt ochranným sklem a je nyní v prodeji za 879,99 USD; cena zahrnuje trojité pouzdro a náhradní hroty pera při nákupu prostřednictvím obchodu Boox Shop.

Produktová stránka: Onyx Boox Tab X